Diablo 4’te Para Kazanmanın En İyi Yolları

0 181

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Diablo 4 öncelikle iblis yığınlarını öldürerek bol miktarda ganimet kazanmaya odaklanmış olabilir, ancak tüm bu teçhizattan en iyi şekilde yararlanmak, yaklaşan dövüşler için en iyi durumda olmanızı sağlamak için çok sayıda yükseltme ve Özellik uygulamak anlamına gelir. Ancak oyunda yüklü miktarda altın biriktirmediyseniz bunların hiçbirini yapamazsınız, çünkü tüm bu iyileştirmelerin, özellikle de Diablo 4’ün zorlu oyun sonu deneyimine girdiğinizde oldukça önemli bir bedeli vardır. İşte yapmanız gereken her şeyi karşılamanıza yardımcı olacak para kazanmak için birkaç ipucu.

Diablo 4’te Para Kazanmanın Yolları

Devasa açık dünyada dolaşmak ve düşman gruplarını yok etmek size iyi bir gelir kazandıracaktır, ancak para birimi kazancınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız biraz daha çaba sarf etmeniz gerekecek. Bu yöntemleri deneyin.

İstenmeyen Teçhizatı Satmak

Diablo 4’te para kazanmanın en tutarlı yöntemi, dünyayı keşfederken keşfettiğiniz teçhizatı satmaktır. Envanteriniz muhtemelen sadece birkaç saatlik oyun süresi içinde gereksiz silah ve zırhlarla dolup taşacaktır – ve bu durum oyunda geçirdiğiniz süre boyunca devam edecektir. Bir şeyler satın alan herhangi bir tüccara gidin ve saklamak istemediğiniz her şeyi onlara satın ve kasanızın dolmasını izleyin.

Daha fazla mesaj

Steam Refund Nasıl Yapılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Steam'den Oyun Nasıl İndirilir?
Diablo 4'te Para Kazanmanın Yolları
Diablo 4’te Para Kazanmanın Yolları

Dünya Etkinliklerini Tamamlayın

Diablo 4’te açık dünyada ve zindanlarda dolaşırken, sık sık sizi ve diğer yerel oyuncuları bir ganimet sandığı kazanmak için kısa bir düşman karşılaşmasını tamamlamakla görevlendiren dünya etkinliklerine rastlayacaksınız. Bu zorlukların üstesinden gelirseniz, sadece çabalarınız için güzel bir altın yığını elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda muhtemelen daha fazla para için satabileceğiniz bazı teçhizatlarla sonuçlanacaksınız. Dahası, karşılaşma sırasında belirli hedeflere ulaşmanızı gerektiren etkinliğin ustalık mücadelesini tamamlamayı başarırsanız, daha da iyi ödüller alırsınız, bu nedenle bunu başarmak için gereken ekstra çabayı gösterdiğinizden her zaman emin olun.

Zindanları Öğütün

Diablo 4’ün temel oynanış döngüsü düşmanları öğütmek ve yapınızı geliştirmektir ve bu para kazanma dünyasına da taşınır. Zindanlar oyun haritasının tamamını kaplıyor ve Aspect cephaneliğinizi oluşturmak ve oyunun sayısız yan görevini tamamlamak için zaten onları çalıştırmanız gerekecek, bu yüzden bu yönteme alışabilirsiniz. Oyunun geri kalanında olduğu gibi, daha sonra şehirdeki bir tüccara büyük paralar karşılığında kolayca satabileceğiniz bol miktarda teçhizat kazanma fırsatıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Oyununuzu İade Etmek için Steam'de Nasıl Geri Ödeme Talebinde Bulunursunuz?

Bir Ganimet Goblinini Asla Es Geçmeyin

Diablo 4’ün geniş haritasını keşfederken, sırtlarında taşıdıkları devasa hazine çantası ve sizden oldukça hızlı bir şekilde kaçma eğilimleri ile tanımlanabilen ganimet goblinleriyle kesinlikle karşılaşacaksınız. Eğer yapınız size düşmanları hareketsiz hale getirme seçeneği sunuyorsa, kesinlikle bunu kullanın ve ardından en güçlü yeteneklerinizle ganimet goblinlerini pataklayın. Şimdiye kadar tahmin edebileceğiniz gibi, kasabada satılabilecek bol miktarda altın ve daha fazla teçhizat düşüreceklerdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku