Discord’da Oynanan Oyun Nasıl Gizlenir?

1 638

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Discord birkaç yıldır piyasada ve oyuncular arasında popülerlik kazanmış bir uygulama yok. Discord’un sunduğu özellikler oyunlarla tamamen uyumludur ve bu da onu oyun topluluğu arasında bu kadar popüler kılmaktadır. Uygulama, hak eden birçok oyuncunun oyunlarını yayınlamalarına ve becerilerini dünyanın dört bir yanındaki insanlara göstermelerine yardımcı olarak popülerlik kazanmasına bile yardımcı oldu. Valorant, Apex Legends, Roblox ve Minecraft gibi popüler oyun devleri bile Discord gibi oyun topluluğunun bir parçası olmayı kaçırmıyor. Ancak bazen başkalarının ne oynadığınızı bilmesini istemediğiniz ve sadece kendinizle sessiz bir zaman geçirmek istediğiniz günler gelir. Discord’da biraz popülerseniz, insanlar oynadığınız oyunlar hakkında kesinlikle birbirleriyle tartışacaktır. Ve istememenizin bir çok nedeni olabilir. Ancak Discord’da herkesin ne yaptığınızı görmesini istemediğiniz zamanlar olabilir. Sadece birkaç oyunla rahatlamak veya arkadaşlarınızın iki gündür üst üste oynadığınızı görmesini istemiyorsanız, bu özelliği devre dışı bırakabilmek güzel.

İçindekiler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Steam Deck Windows Nasıl Kurulur?

PC’de Discord Oyun Etkinliğini Gizle

Milyonlarca insanın Discord’un keyfini bilgisayarlarında çıkardığına şüphe yok, çünkü muhtemelen insanlar akıllı telefonlarından çok bilgisayarlarında oyun oynamayı seviyor. Yani Discord PC uygulamanızda oyun etkinliği özelliğini gizlemek istiyorsanız yapmanız gereken şey bu.

  • Bilgisayarınızda Discord eğitimli ve eğitimli sol altki yarışmalar tıklayın.
  • Sol taraftaki tüm Discord ayarları ile Sorumlum satış için. Sonuncuya inmeli ve aktivite ayarları seçeneğinde bulunan Aktivite Durumunuzu seç seçeneğini seçin.
  • Görüntülenmekte olan bir bilgi, mevcut durum mesajı olarak gösterilen tarafı göstermeniz yeterli.

Bu seçeneği devre dışı bırakacağınız, Discord’unuzdan hiçbir oyun göstermeyecek ve hayatta kalmayın haberden unutulmaktan vazgeçtiğinizde.

Discord'da

Discord’un Telefonunuzda Oyun Göstermesini Durdurun

Pek çok kişi, özellikle mobil oyuncular, Discord hizmetlerinden akıllı telefonlarında yararlanıyor ve siz de bir mobil oyuncuysanız ve oyun aktivitelerinizi gizlemek istiyorsanız, bunun için aşağıdaki adımları izleyin.

  • Akıllı telefonunuzda Discord uygulamasını açın, ekranın sağ alt kısmında görünen profil simgesine dokunun.
  • Şimdi, uygulama ayarları altında Aktif Durum seçeneğini bulana kadar aşağı kaydırmanız gereken Kullanıcı Ayarları sayfasında olacaksınız. Seçin.
  • Son olarak, mevcut etkinliği durum mesajı olarak göster yazan düğmeyi devre dışı bırakmanız gerekir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PlayStation 5'te Discord Nasıl Kullanılır?
1 yorum
  1. […] View On WordPress […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku