Yılın Web Tasarım Ödülü, Web Dijital’in

2 617

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Son yıllarda oldukça değerlenen sektörlerden biri olan Web Tasarım, ödül törenlerinin gözde kategorilerinden bir tanesi oldu.

Bilindiği gibi ülkemizde yazılım sektörüne duyulan ilgi, doğal olarak Web Tasarım gibi alanlara da sıçradı. Bu sebeple de yılın web tasarım ödülünün kime gideceği merakla bekleniyordu.

webtasarim
webtasarim

Yıl boyunca birbirinden harika işlere imza atan birçok web tasarım firmasının olduğu aşikar bir durum.

 

Bu sebeple yılın Web Tasarım ödülü, bu yıl kazanması zor olan bir ödüldü. Topkapı İstanbul’da bulunan Double Tree Hilton’da 2022 Shining Stars Awards ödül gecesi düzenlendi ve yılın web tasarım ödülü, Web Dijital’in oldu.

Web dijital, bu anlamlı ödülü yıl boyunca yaptığı harika işler sayesinde kazandı. İlk önce müşteriyi, daha sonra çevreyi kazanmak sloganı ile yola çıkan Web Dijital’de Firma sahibi ve CEO’su Soner Gürsu’nun da emeği tabii ki çok büyük.

 

İçindekiler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En iyi ve Hızlı Web Tarayıcıları

Web Dijital Hakkında

CK Medya organizatörlüğü tarafından düzenlenen  2022 Parlayan Yıldızlar Ödülünü kazanan isim olan Web Dijital, özellikle yıl boyunca yaptığı güzel işlerle ismini duyurmayı başardı.

 

 

yilin odulu webdijital
yilin odulu webdijital

Hem kurumsal hem de bireysel müşterilere verdiği hizmetlerle adından sıkça bahsettiren Web Dijital, verdiği emeklerin karşılığını Parlayan Yıldızlar ödülü ile almayı başardı.

Bunların dışında Web Dijital, sadece web tasarım hizmeti vermiyor. Site üzerinden SEO, Sosyal Medya gibi çeşitli hizmetler de almanız mümkün. Hizmet konusunda oldukça çeşitlilik sunan Web Dijital, belki de bu sayede ödülün kazanan ismi oldu.

 

CK Medya Shining Stars Awards

CK Medya organizatörlüğü tarafından düzenlenen, bu yıl ilk defa yapılan ödül törenleri ile markalara hak ettiği değeri katmayı amaçlayan Shining Star Awards, bu yıl da harika bir ödül törenine imza attı.

 

Ödül törenlerini oldukça iyi mekanlarda yapılan Shining Stars Awards, düzenli olarak harika bir gece sonunda markalara ödül dağıtıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   BT Bеcеrilеrindе Uzmanlaşmak: GoIT'nin Tеknolojidе Mükеmmеlliğе Gidеn Yolu GoIT'nin Yaklaşımına Giriş

 

 

Bu ödül sayesinde şirketler, kendilerini daha iyi tanıtma şansı bulurken ayrıca ödül sayesinde motive oluyor ve yıl boyunca çok daha iyi işler çıkarma fırsatı yakalıyor.

2 Yorumlar
  1. Osman Tuncel diyor

    İlk başta böyle ödüller falan bana çok gerçekçi gelmiyordu, fakat bu firma ile çalıştıktan sonra firma hakkında araştırma yapayım derken bu haber çıktı çok mutlu oldum, hak ediyorlar sonuna kadar, iyiki varsın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku