Disney Plus Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir?

0 1.880

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Disney+ aboneliğinizi başkalarıyla hiçbir ek ücret ödemeden paylaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Bir grup evinde yaşıyorsanız veya Disney+’ın maliyetini arkadaşlarınız arasında bölüştürmek istiyorsanız bu harika. Ancak, bilmeniz gereken bazı sınırlamalar vardır. Tek bir hesapta aynı anda kaç kişi Disney+ izleyebileceğini, bunun sahip olabileceğiniz profil sayısından nasıl farklı olduğunu ve bu sınırlamayı aşmanın mümkün olup olmadığını açıklayacağız.

Disney+’ı Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir?

Tek bir Disney+ hesabında aynı anda dört cihaza kadar izleyebilirsiniz. “Cihazlar”, bilgisayarınız, telefonunuz, tabletiniz, akıllı TV’niz ve oyun konsolunuz gibi Disney+ izlemek için kullandığınız her şey anlamına gelir. Her cihaz farklı bir şey yayınlayabilir. Bu cihazların fiziksel olarak nerede bulundukları önemli değildir ve hepsinin aynı ağ üzerinde olması gerekmez. Beşinci bir cihazda akış yapmaya çalışırsanız, cihaz sınırına ulaşıldığını açıklayan 75 hata kodunu görürsünüz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Hangi Koronavirüs (Covid-19) Aşısı Daha Sağlıklı?
Disney Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir
Disney Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir

Disney+ Aynı Anda Daha Fazla Cihazda Nasıl İzlenir

Bu sınırı aşmanın bir yolu var, ancak biraz ileriyi düşünmeyi gerektiriyor. Çevrimdışı görüntüleme için Disney+ içeriğini indirebilirsiniz ; çevrimdışı bir şey izlemek, dört cihaz sınırına sayılmaz. Bunun yerine, aynı başlığı en fazla on cihaza indirebilirsiniz. Yeterli depolama alanınız olduğu, her 30 günde bir internete bağlandığınız ve abone olduğunuz sürece, indirmelerinizi dört eşzamanlı akışı etkilemeden izleyebilirsiniz.

Disney+’ı Kimlerin İzlediğini Görebiliyor Musunuz?

Disney+ şu anda hangi cihazların kullanımda olduğunu göstermez ve bir etkinlik günlüğü sağlamaz. Bu, yer açmak istiyorsanız bir kişiyi kolayca başlatamayacağınız anlamına gelir. Bunun yerine, yapacağınız en iyi şey tüm cihazlardan çıkış yapmaktır ( Account > Log out of all devices > Log out ). Bunu yaptıktan sonra, Disney+ akışı yapmak istediğiniz tüm cihazlarda tekrar oturum açmanız gerekir.

Disney+’da Kaç Profiliniz Olabilir?

Hesabınızı kullanan herkesi ayırmanın bir yolu olan Disney+’da profiller oluşturabilirsiniz. Görüntüleme geçmişi, izleme listesi, ebeveyn denetimleri ve diğer ayarların tümü bir profilde bulunur. Tek bir Disney+ hesabında en fazla yedi profiliniz olabilir. Bu, bir Disney+ hesabını paylaşan yedi kişiye (veya aynı profili kullanan birden fazla kişi varsa teknik olarak daha fazla) sahip olabilseniz de, bunlardan yalnızca dördünün aynı anda yayın yapabileceği anlamına gelir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Medyum Zinnure Kimdir ve 2022 Yorumları Nedir?

Sizlerde internetten para kazanmak istiyorsanız BetWinner TR giriş sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku