Ev için Duvar Saati Tasarım Fikirleri

0 202

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bazıları geleneksel saatlerin modasının geçtiğini iddia ediyor. Ancak, saatler sadece değerli cihazlar değildir. Duvardaki saatler ve diğer saatler de oldukça şık olabilir. Bu makaledeki her bir saat, zamanı tutmaya farklı bir tasarım katıyor. Ocağınızın üzerine yerleştirebileceğiniz eğlenceli bir kızartma tavası saatinden, geçmiş dönemlerin en tanınmış nesnelerinden bazılarını taklit eden nefes kesici modern saat tasarımlarına kadar, bu modern duvar saati evinizi dekore etmek için kullanılabilir ve işe geç kaldığınızda sizi uyarmanın ötesinde bir amaca sahiptir.

Antika Sarkaçlı Duvar Saati

Mekanınıza rustik bir cazibe ve modernlik dokunuşu getirmek istiyorsanız bu güzel, antika sarkaçlı duvar saatleri sizin için mükemmeldir çünkü eski yeni modadır. Bu sarkaçlı saatler pahalı olabilir ve duvarda yer kaplayabilir. Yaşam alanınıza karakter katmak için burada resmedilen gibi antika bir sarkaçlı duvar saati seçin. Bu çağdaş duvar saati tasarımları çoğunlukla ahşaptan yapılır, bu nedenle onları nesilden nesile aktarmak bir avantajdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bahçeniz İçin Çekici Salıncak Tasarım Fikirleri
Ev için Duvar Saati Tasarım
Ev için Duvar Saati Tasarım

Akıllı Evler için Modern Duvar Saati

Rustik ve vintage görünümlü modern duvar saati tasarımları şüphesiz çekicidir, ancak sade mobilyalar, çağdaş dekor ve yumuşak tonlara sahip bir odada doğru görünmeyebilir. Bu durumda ideal duvar saati tasarımları modern olanlardır. Modern duvar saatinin tasarımı karmaşık değildir, keskin kenarları ve bitmiş bir görünümü vardır. Tipik duvar saatlerinin aksine, sadece motor ve pil içeren küçük orta parça kaplıdır. Hareket eden ibrelere dokunma şansınız da var. Bunun gibi eğlenceli bir ürün çağdaş evler için ideal olabilir.

Minimalist Modern Duvar Saati

Yatak odanızın genel dekorunu sade ve abartısız tutmanız tavsiye edilir, böylece parlak renkli ve süslü odalar odaya girdiğinizde beyninizi aşırı uyarmayabilir, aynı şey duvar saatleri için de geçerlidir. Kalın desenli, devasa parçalar ya da sürekli tik tak yapanlar uykuya dalmayı zorlaştırabilir. Bu durumda, minimalist bir tasarım güzel bir şekilde çalışır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Basit Çatı Terası Tasarım Fikirleri

Rustik ve Dünyevi Modern Duvar Saati

Eviniz aydınlık ve huzurlu olduğunda, rustik temalar mükemmeldir. Böylesine güzel ve ferah bir konut için herhangi bir duvar saati tasarımı yeterli olmayacaktır. Dekorla uyumlu ve uygun görünen benzer bir temaya sahip bir duvar saatine ihtiyacınız olmalı. Bu çağdaş duvar saatinin paslı yüzeyi ve hafifçe dövülmüş görünümü bu ortamda inanılmaz derecede iyi çalışıyor.

Çift Taraflı Asılı Modern Duvar Saati

Bu tür saatler otobüs terminallerinde ve tren istasyonlarında yaygındır. Bu sevimli asma saatlerin her biri zamanı gösteren iki tarafı vardır! Metal köşeleri ve altın rengi vurguları ile bu duvar saati tasarımı son derece hoştur. Bu saatlerin çoğunda yalnızca Roma rakamı göstergeleri bulunur ve bu da görsel çekiciliklerini artırır. Bu saatler evinizin ihtiyacı olan ifade parçaları olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku