Instagram Filtreleri Nasıl Kullanılır?

2 430

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Burada her Instagram filtreleri ne yaptığı, en iyi ne için kullanıldığı ve göz atabileceğiniz bazı harika modeller hakkında bilmeniz gereken her şeyi göreceksiniz.

Instagram Filtreleri Nelerdir?

Çoğumuz imajlarımızı geliştirmekle her zaman çok ilgilendik. Siz de görüntüyü geliştirmek için çeşitli seçenekler arayanlardansanız, o zaman Instagram filtreleri hakkında her şeyi bilmekle çok ilgilenmelisiniz. Instagram filtreleri, gönderilerinizi daha keyifli ve çekici hale getirmek için kullanılır. Instagram filtrelerini kullanmak, gönderinizi başka bir düzeye taşır. Hayatınızın zamanını Instagram’da yayınlıyorsanız, yayınladığınız resim de en iyi şekilde görünmelidir ve Instagram filtresi resminize bu çekici görünümü verir.

Instagram filtrelerinin en iyi yanı, resmi düzenlemek için herhangi bir özel veya profesyonel beceriye veya paraya ihtiyacınız olmamasıdır. Görseli düzenlemek ve daha güzel hale getirmek için Instagram filtrelerini ve araçlarını kullanabilir ve tüm bunları hiçbir ücret ödemeden yapabilirsiniz. Her filtrenin, onu benzersiz kılan kimliği ve belirli özellikleri vardır. Ayrıca belirli seçenekler için özel Instagram filtrelerine de sahip olabilirsiniz.

Daha fazla mesaj

AirPods Güncel mi Nasıl Anlaşılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Watch'ınızda Siri'yi Nasıl Kapatabilirsiniz?

Instagram’da Filtreler Nasıl Bulunur?

Instagram tarafından başlatılan ve daha fazla Instagram filtresi keşfetmenizi sağlayan bir efekt galerisi var. Bunları şu şekilde bulabilirsiniz:

  1. Instagram hikayeler bölümünüze gidin
  2. İlk filtreyi görmek için sola kaydırın
  3. Filtre serisinin sonuna ulaşana kadar kaydırmaya devam edin
  4. Sondaki simge, yeni filtreler keşfetmenizi sağlar

Instagram Filtreleri

Instagram’da Filtre Nasıl Eklenir?

Seçtiğiniz fotoğrafı veya videoyu yükledikten sonra, onu filtrelerle düzenleme seçeneğiniz olacak. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1. “İleri” yi seçin ve ardından uygulamak istediğiniz filtreyi seçin
  2. Filtrenin gücünü veya yoğunluğunu ayarlamak isterseniz, ona tekrar dokunun. Değişikliklerinizi kaydetmek için “Bitti”yi seçin
  3. Başlık veya konum eklemek için “İleri”yi seçin
  4. Serbest bırakmak için “Paylaş”ı seçin.
2 Yorumlar
  1. […] View On WordPress […]

  2. […] video izlemek bugünlerde yaygın ve Instagram her tür videonun merkezidir. Komik videolar, film fragmanları, egzersiz videoları ve daha […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku