Eviniz için TV Duvar Askı Aparatı Tasarım Fikirleri

0 179

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

TV duvar askıları iç tasarımınıza güzel bir katkı sağlar. Modern, minimalist tarzları evinize düzenli, cilalı bir görünüm kazandırır. Daha önce kullandıysanız, TV sehpası yerine duvara askı aparatı kullanmanın avantajları açıktır. TV’nizi güvenli bir yerde tutarak kasıtsız hasarları önleyebilirsiniz. Ayrıca, göz hizanızdaki konumu rahat bir izleme deneyimi sağlar. Eviniz için satın alabileceğiniz farklı TV duvara askı aparatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

TV Duvar Askı Türleri

TV duvar askı aparatları temel olarak üç kategoriden birine girer: sabit, eğimli veya tam hareketli. Her kategorinin TV izlemeyi daha keyifli hale getirecek avantajları vardır.

Sabit TV Duvar Askı Aparatı

Daha fazla mesaj

Eviniz için En İyi Cam Mutfak Dolapları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Alüminyum Levha Özellikleri 

Televizyonunuz sabit bir TV duvar askı aparatı ile güvenli bir şekilde yerinde tutulur. Televizyonunuzu hareket ettiremez veya görüş açısını değiştiremezsiniz. Televizyonunuzu duvara yakın tutar ve dekorunuza daha gösterişli bir his verir. Sizin için çok ekonomik bir seçim olmasına rağmen, herhangi bir ek ayarlama sağlamaz. TV’niz sabit bir konumdaysa ve uygun açı ve konumu koruyabiliyorsanız bu ürün tipini tercih edebilirsiniz.

Tam Hareketli TV Duvar Askı Aparatı

En ayarlanabilir TV askı seçeneği tam hareketli duvar montajıdır. Görüş açısı, konumunuza uyacak şekilde ayarlanabilir. Bu kategoride ürün çeşitliliği de çok geniştir. TV’nizi duvarda yükseğe veya bir köşeye monte etmek istiyorsanız eğme ve yanlara döndürme gibi seçeneklere ihtiyacınız vardır. Bu tam hareketli askı seçeneği tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu ürünü ararken birkaç ek faktörü daha göz önünde bulundurabilirsiniz. Televizyonunuzu sık sık hareket ettiriyorsanız, gazlı yay kollarına sahip bir TV montaj aparatı iyi bir seçenek olabilir. Deneyiminiz daha sorunsuz geçecektir.

Eviniz için TV Duvar Askı Aparatı Tasarım
Eviniz için TV Duvar Askı Aparatı Tasarım

Eğilebilir TV Duvar Askı Aparatı

Eğilebilir TV duvar askı aparatlarını kullanarak izleme açınızı rahatınıza göre ayarlayabilirsiniz. Parlamayı azaltarak TV izleme deneyiminizi iyileştirebilirsiniz. En büyük avantajı ise göz hizasından ödün vermeden TV’nizi duvara daha yükseğe monte edebilmenizdir. TV’nizi çocuklarınızın veya evcil hayvanlarınızın erişemeyeceği bir yerde tutmak istiyorsanız, bu ek bir bonus olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Profesyonel Fotoğraf Dış Çekimi
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku