Hesap Başına Bir Kere Netflix Kaç Kişi İzleyebilir?

1 488

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Netflix, telefonlar tabletler, oyun konsolları ve herkesin içinde olabilecekleri tüm insan planlamalarını kolaylaştırmak, aynı anda kaç kişiyle Netflix’i merak etmek için doğaldır. Kullanmakta olduğunuzda kullanabilirsiniz. Eminiz için tek bir hesap kullanarak aynı anda kaç kişi Netflix nasıl olacağınız bir bakalım.

Netflix’i Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir Mi?

Netflix, birkaç farkla üç farklı çeşitlilik planı sunar. Bu ayrımlardan biri, Netflix’i aynı anda kaç cihazda yaşayabileceğinizdir.

  • Temel: 17,99 TL
  • Standart: 29,99 TL
  • Özel: 41,99 TL

Fiyatlandırma dökümünde belirtildiği gibi, Netflix içeriğini yukarıda listelenen aynı sayıda cihaza indirmekle sınırlısınız. Seyahate çıkmadan önce Netflix medyasını çok fazla başka telefona veya bilgisayara indirmediğinizden emin olun.

Daha fazla mesaj

Televizyon Ekran Kararması Nasıl Düzelir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En İyi ChatGPT Alternatifleri

Netflix Hesabınızı Çok Fazla Kişinin Kullandığını Nasıl Anlarsınız?

Netflix’te birden fazla cihazda oturum açabilseniz de, yalnızca planınıza dahil olan ekran sayısı üzerinden bir akışı aktif olarak izleyebilirsiniz. Bu, iki ekranlı plana sahipseniz, izlemedikleri sürece çeşitli cihazlarda üç kişinin hesabınızda oturum açabileceği anlamına gelir. Ancak, şu anda hesabınızı çok fazla kişi kullanıyor gibi bir mesaj görürseniz, hesabınızda izleyen maksimum kişi sayısına ulaşılmış demektir. Mesaj, hesabınızla hangi cihazların Netflix yayınladığını ve ne izlediklerini göstermelidir. Bu insanlardan durmalarını isteyin ve kendi başınıza yayın yapmak için net olacaksınız. Birinin sizin bilginiz dışında Netflix hesabınızı kullandığını düşünüyorsanız, son zamanlarda nelerin yayınlandığını görmek için Netflix Görüntüleme Etkinliği sayfanıza gidin.

Netflix

Kaç Netflix Profiliniz Olabilir?

Netflix’i aynı anda izleyebileceğiniz ekran sayısından ayrı olarak, Netflix hesabınızda birden fazla profil de oluşturabilirsiniz. Bu, hesabı kullanan her kişinin kendi kişiselleştirilmiş önerilerine, izlemek istedikleri başlıklar listesine, altyazı görünümlerine ve benzerlerine sahip olmasını sağlar. Her Netflix hesabının en fazla beş profili olabilir. Bu, bu profillerin her birini aynı anda izleyebileceğiniz anlamına gelmez. Profiller, her kullanıcının tercihlerini farklı tutmanın kullanışlı bir yoludur, ancak aynı anda Netflix’i izleyebilecek kişi sayısı yine de Netflix planınızın ekran sınırına bağlıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xiaomi Mi Notebook Pro X Dizüstü Bilgisayar Duyuruldu

Birçok Kişi Aynı Anda Netflix’i İzleyebilir

Artık aynı anda kaç cihazın Netflix izleyebileceğini biliyorsunuz. Bir seferde daha fazla ekranda izlemeye ek olarak, daha yüksek katmanlı bir hesap, daha yüksek çözünürlüklü akış sağlar. Hesabınızı başkalarıyla paylaşmayı seçerseniz yükseltme yapmayı düşünün.

1 yorum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku