2022’nin En Şık 20 Erkek Ayakkabı Modeli

1 765

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Günlük hayatımızda hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada ararken ayakkabı tercihlerinde daha seçici oluruz. Özellikle erkekler ayakkabı seçiminde şık tasarımlar, rahatlık ve giyilen elbiselerle uyum sağlaması için ayakkabının her detayına dikkat eder. Erkek ayakkabı modelleri farklı kategorilere ayrılarak birden fazla seçenekle sunulmaktadır.

Ayakkabı denildiğinde yaz, kış ve ilkbahar aylarında farklı amaçlar için üretilmiş birden farklı model bulunduğu için her sezona özel renk seçimleri ve tasarımlar bulunur. Erkek bot modelleri kış dönemlerinde şık tasarımları ile tercih edilse de su geçirmez özellikleri, sıcak tutması ve giyilen elbiselerin tamamına uyum sağlaması nedeniyle kış dönemlerinin ilk tercihi olmaktadır. 2022 yılında en şık 20 erkek ayakkabı modelini sizler için bir araya getirerek fikir edinmenizi amaçladık.

 

En Çok Tercih Edilen 5 Loafer – Makosen Ayakkabı Modeli

erkek loafer ayakkabı
erkek loafer ayakkabı

Erkek loafer ayakkabı modelleri yaz dönemlerinin ilk ve en fazla tercih edilen klasik erkek ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı ve canlı renk seçenekleri, farklı tasarımları ve kalitelerine göre birden farklı seçeneği bir arada bulmanız mümkündür. Erkek klasik ayakkabı olarak günlük hayatınızda rahatlıkla giyebileceğiniz gibi tatil sezonlarında da rahatlıkla giyebileceğiniz modelleri mevcuttur.

 

Loafer ayakkabıların en önemli özellikleri ise yaz aylarının sıcak olması nedeniyle hiçbir şekilde ayaklarda terlemeye neden olmaması ve hava alması nedeniyle gün boyu hiçbir şekilde koku yapmaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Elektrik, Doğalgaz ve LPG Zammı Gündemi Karıştırdı

Ayrıca erkek makosen ayakkabı modelleri son dönemlerde en fazla tercih edilen ve en fazla beğenilen ayakkabı modelleridir. Biz sizler için en fazla tercih edilen 5 loafer modelini sizin için sıraladık;

 

 

 

 

 

1- Erkek Tokalı Loafer Günlük Ayakkabı

Şık tasarımlara sahip olan tokalı günlük loafer günlük ayakkabısı kauçuk taban yapısı sayesinde gün boyu ayaklarınızın rahat etmesini sağlarken hakiki deri kullanılarak üretilmesi nedeniyle ayaklarınızın rahat nefes almasını sağlar.

erkek loafer günlük ayakkabı
erkek loafer günlük ayakkabı

 

 

2- Erkek Klasik Ayakkabı

 Yaz sezonlarında en fazla tercih edilen ayakkabılar arasında yer alan klasik loafer ayakkabı modelleri de farklı renk seçenekleri ve meşin astar yapısı ile ayakların terlemesinin önüne geçer.

erkek klasik ayakkabı
erkek klasik ayakkabı

 

3-Erkek Lazer Detaylı Tokalı Loafer Günlük Ayakkabı

Toka detayına sahip olan ve lazer kesim detayları ile günlük kullanımlar için en ideal ayakkabı modelidir. %100 hakiki deri olarak üretilen modelin dış tabanları ise kauçuk taban yapısına sahip, iç astarı ise hakiki deriden üretilmiştir.

Erkek Lazer Detaylı Tokalı Loafer Günlük Ayakkabı
Erkek Lazer Detaylı Tokalı Loafer Günlük Ayakkabı

 

4- Erkek Günlük Ayakkabı

Erkek Günlük Ayakkabı
Erkek Günlük Ayakkabı

 

İnce bağcık tasarımları ile ön plana çıkan Cabani üretimi loafer ayakkabı modeli farklı renk seçenekleri, farklı numaraları ile her erkeğin beğenisine sunulmaktadır. Hakiki deriden üretilen ayakkabı modelinin iç tasarımları meşin astar, taban kısmı ise kauçuktur.

 

5- Erkek Günlük Ayakkabı

Erkek Günlük Ayakkabı
Erkek Günlük Ayakkabı

 

 Loafer ayakkabı modelleri arasında en fazla tercih edilen model ise süet hakiki deri ile üretilen modeldir.  İç kısımlarının tamamı meşin astarla üretilmiş ve kauçuk taban yapısı ile dikkat çekmektedir.

Kış Aylarını Şık ve Sıcak Geçirmenizi Sağlayacak Erkek Botlar

Kış dönemlerinin vazgeçilmez ayakkabı modeli olan botlar, farklı renk seçenekleri ve farklı modelleri ile her birey tarafından tercih edilmektedir. Erkek bot modelleri farklı tasarımların yanı sıra özellikleri ile de tercih edilmektedir.

İÇ kısımlarında bulunan kürklü ve deri yapıları sayesinde kış dönemlerinde su geçirmez ve ayakların üşümesini engellemektedir. Bot modelleri ayrıca bilek üstü, bağcıklı, bilek boyu ve bağcıklı ve bağcıksız yapıları ile farklı model seçenekleri ile tercih edilmektedir.

Kış dönemlerinde hem şık hem de ayaklarınızın sıcak tutmasını sağlayacak erkek botları sizin için bir araya getirdik;

1- Osaka Gerçek Deri Kürklü Sneaker Erkek Bot

Osaka Gerçek Deri Kürklü Sneaker Erkek Bot
Osaka Gerçek Deri Kürklü Sneaker Erkek Bot

 

Dış kısımlarının tamamı %100 deriden üretilen modelin iç kısımlarında ise gerçek kürk kullanılmıştır. Hazır taban sayesinde ıslak ve kuru zeminlerde kayganlığı engellerken soğuğa karşı da dayanıklılık göstermektedir.

 

2- Erkek Kürklü Fermuar ve Bağcıklı Spor Stil Günlük Bot

Erkek Kürklü Fermuar ve Bağcıklı Spor Stil Günlük Bot
Erkek Kürklü Fermuar ve Bağcıklı Spor Stil Günlük Bot

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Galatasaray'dan Şok Haber! Eski Aslan yuvaya dönüyor

 Hem fermuar hem de bağcık detayı bulunan model şık tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. %100 deriden üretilen modelin iç kısımları kürklü, taban kısmı ise kauçuk tabandan üretilmiştir.

 

3- Erkek Postal Stil Günlük Bot 364E732 Siyah

Erkek Postal Stil Günlük Bot 364E732 Siyah
Erkek Postal Stil Günlük Bot 364E732 Siyah

 

Yandan fermuar detayları bulunan ve bağcıklı yapısı ile şık giyinenlerin en fazla tercih ettiği modeldir. Günlük kullanımlara oldukça uygun olan bu model, %100 hakiki deri, dış taban kısımları ise kauçuktan yapılmıştır. İÇ astarlarında ise tekstil astarı ve hakiki deri kullanılmıştır.

 

4- Antarctica Erkek Luxury Outdoor Kürklü Günlük Bot

Antarctica Erkek Luxury Outdoor Kürklü Günlük Bot
Antarctica Erkek Luxury Outdoor Kürklü Günlük Bot

 

Yüksek taban yapısına sahip, iç kısımları tamamen kürklü ve yan bölgeden fermuarlı bot modeli günlük kullanımlara oldukça uygun bir modeldir. Dış tabanı kauçuk ile üretilmiş ve kış dönemlerinde rahat etmenizi sağlayacak bir modeldir.

5- Erkek Özel Seri Üç Bağ Desert Stil Chuckka Günlük Bot

Erkek Özel Seri Üç Bağ Desert Stil Chuckka Günlük Bot
Erkek Özel Seri Üç Bağ Desert Stil Chuckka Günlük Bot

 

Bağcıklı yapısına sahip olan modelin üretiminde süet hakiki deri kullanılmıştır. Yarım meşin ve yarım bez kullanılan iç astara sahiptir. Taban kısımlarının tamamı da kauçuk taban yapısına sahiptir.

Klasik Sevenlerin Tercihi En İyi 5 KlasikAyakkabısı

Günlük yaşantıda klasik ayakkabılar rahatlığın sunduğu konforun yanında şık görünüşü ile de dikkat çeken ayakkabı modelleridir. Özel günlerde, günlük hayatınızda ya da iş hayatınızda rahatlıkla giyebileceğiniz klasik ayakkabı modelleri gün boyu ayakta olanlar içinde kurtarıcı ayakkabı modelleri olarak bilinir. Rahatlığın yanı sıra giyilen kıyafetlerle tam uyum sağlayan erkek klasik ayakkabı modellerini sizin için bir araya getirdik;

1- Erkek Kösele Enjeksiyonlu Günlük Ayakkabı

Erkek Kösele Enjeksiyonlu Günlük Ayakkabı
Erkek Kösele Enjeksiyonlu Günlük Ayakkabı

 

 Kemer detaylarına sahip ayakkabı modeli, günlük kullanımlar için tercih edilen bir modeldir. %100 hakiki deriden üretilen klasik ayakkabı modelinin taban kısmı ise kösele tabandan üretilmiştir. İş astarında da hakiki deri kullanılmıştır.

 

2- XL ExtraLight Taban Günlük Erkek Ayakkabı

XL ExtraLight Taban Günlük Erkek Ayakkabı
XL ExtraLight Taban Günlük Erkek Ayakkabı

 

Gerçek geyik derisinden faydalanılarak yumuşak olması sağlanan bu modelin iç kısımları dolgulu deri tabanlık tercih edilmiştir. Ayrıca özel taban yapısı sayesinde her mevsimde kayganlığın önüne geçmektedir.

 

3- Erkek Klasik Ayakkabı

Erkek Klasik Ayakkabı
Erkek Klasik Ayakkabı

 

 Farklı renk seçeneklerine sahip olan modelde %100 deri kullanılmıştır. Eva taban yapısına sahip olan modelin iç kısmının tamamında da meşin astar kullanılmıştır.

 

4- Özel Tasarım Matteo Geyik Derisi Bağcıksız Klasik Erkek Ayakkabı

Özel Tasarım Matteo Geyik Derisi Bağcıksız Klasik Erkek Ayakkabı
Özel Tasarım Matteo Geyik Derisi Bağcıksız Klasik Erkek Ayakkabı

 

Tamamen özel tasarım geyik derisi kullanılan bu modelin iç ve dış malzemelerinin tamamı deridir. Dış malzemesinde geyik ve buffalo derisi tercih edilmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2022 yılında öne çıkan sporcular

İç tasarımları gün boyu ayakta duranların rahatlığını korumak amacıyla deri tercih edilirken taban kısımlarında ise kaymaz kauçuk taban tercih edilmiştir. Oldukça şık tasarımlara sahip olan modelin birden farklı numara seçeneği de mevcuttur.

 

5- Kösele Enjeksiyonlu Klasik Erkek Ayakkabısı

Kösele Enjeksiyonlu Klasik Erkek Ayakkabısı
Kösele Enjeksiyonlu Klasik Erkek Ayakkabısı

 

 Klasik bağcıksız yapısı ile tercih edilen modelin dış kısımlarında süet deri tercih edilirken iç kısımlarında ise meşin astar tercih edilmiştir. Taban kısımlarında ise kösele enjeksiyon taban kullanılmıştır.

 

Spor Rahatlığını Bırakamayanlara 5 Sneaker Ayakkabı Önerisi

Günlük ayakkabı kullanımında en fazla tercih edilen modeller erkek sneaker modelleri olarak bilinir. Bunun nedeni ise gün boyu sürekli olarak ayakta kalan bireylerin daha rahat hissetmesini sağlarken aynı zaman da farklı kıyafetlerle uyum sağlayan yapılara sahip olmalarıdır. Erkek sneaker ayakkabı modelleri farklı tasarımlar ve farklı renk seçenekleri ile her bireye hitap etmektedir. Günlük yaşamınızda hem şık hem de rahat olmanız için tercih edebileceğiniz 5 erkek spor ayakkabı modelini sizin için bir araya getirdik;

 

1- Zeus Özel Tasarım Triko Örme Erkek Sneaker

Zeus Özel Tasarım Triko Örme Erkek Sneaker
Zeus Özel Tasarım Triko Örme Erkek Sneaker

 

 Özel tasarım olarak üretilen bu modeli farklı spor aktivitelerinde kullanabileceğiniz gibi günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel dokuma yapısı sayesinde nefes alan yapısı sayesinde ayak sıcaklık seviyesini dengede tutarak terleme ya da kokuya neden olmaz. Özel triko yapısına sahip modelin iç kısmı bez astar, taban kısmı ise hazır tabandan oluşmaktadır.

 

2- Özel Tasarım THOTH Triko Örme (Knitting) Erkek Ayakkabısı

Özel Tasarım THOTH Triko Örme (Knitting) Erkek Ayakkabısı
Özel Tasarım THOTH Triko Örme (Knitting) Erkek Ayakkabısı

 

Özel tasarım triko örme esnek tabanlı ayakkabı modeli sayesinde giydiğiniz her kıyafet ile bütünlük sağlayabilirsiniz. Özel nefes alan yapısı sayesinde gün boyu ayaklarınız nefes alması sayesinde terlemenin önüne geçebilirsiniz. Hazır taban yapısına sahip olan modelin dış kısmı trikodan yapılmıştır.

 

3- Erkek Hafif Taban Lazerli Günlük Ayakkabı Mavi

Erkek Hafif Taban Lazerli Günlük Ayakkabı Mavi
Erkek Hafif Taban Lazerli Günlük Ayakkabı Mavi

 

 Lazer kesim tasarımları ile ön plana çıkan model, günlük ayakkabı kullanımları için özel olarak üretilmiştir. %100 hakiki deri olarak üretilen modelin dış taban kısmı eva tabandan üretilmiş iç kısmı ise deriden üretilmiştir.

 

4- Erkek Luxe SNK Ekstra Hafif Jel Tabanlı Klasik Ayakkabı

Erkek Luxe SNK Ekstra Hafif Jel Tabanlı Klasik Ayakkabı
Erkek Luxe SNK Ekstra Hafif Jel Tabanlı Klasik Ayakkabı

 

 Yüksek taban yapısına sahip olan modelin dış kısımları rugan hakiki deriden üretilirken, iç kısımları bez astar ve taban kısmı da eva taban kullanılarak üretilmiştir. Farklı renk seçenekleri ile her bireyin zevkine hitap etmektedir.

 

5- Erkek Lazer Detaylı Bağcıklı Büyük Beden Sneaker Ayakkabı

Erkek Lazer Detaylı Bağcıklı Büyük Beden Sneaker Ayakkabı
Erkek Lazer Detaylı Bağcıklı Büyük Beden Sneaker Ayakkabı

 

Hafifi yüksek tabanlı, günlük kullanımlar için oldukça ideal olan bu model %100 deriden üretilmiştir. Dış taban kısmı kauçuk taban iken iç astarında ise hakiki deri kullanılmıştır.

 

1 yorum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku