Instagram Hikayeleri iPhone’a Nasıl Kaydedilir?

1 330

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Instagram uygulaması kendi hikayelerinizi indirmenize izin verirken, başkalarının hikayelerini indirmenize izin vermiyor. Ancak bunu yapmanın yolları var. Bu eğitim, Instagram Hikayeleri iPhone’unuzun Fotoğraflar uygulamasına nasıl indireceğinizi ve kaydedeceğinizi gösterir.

Başkalarının Instagram hikayelerini iPhone’unuza nasıl indirirsiniz?

Başka birinin Instagram hikayesini iPhone Film Rulonuza indirmek için üçüncü taraf bir uygulama kullanmanız gerekecek. İşte nasıl.

Reposter Uygulamasını Kullanın

Reposter, Instagram hikayelerini herhangi bir filigran olmadan, herhangi bir genel hesaptan yalnızca birkaç dokunuşla iPhone Photos uygulamanıza tam çözünürlükte kaydetmenizi sağlayan, New Marketing Lab tarafından sunulan birinci sınıf bir uygulamadır.

1) Reposter for Instagram uygulamasını indirin ve açın.

2) Hikayeler öğesine dokunun.

3) Hikayesini yerel olarak kaydetmek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını yazın ve Hikayeleri Bul veya git tuşuna dokunun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Y. Samsunspor: 2 - A. Hatayspor: 1 (Maç sonucu)

4) Instagram hesabınızla giriş yapın. Bu yalnızca bir kereliktir.

5) Giriş yaptıktan sonra, mevcut tüm Hikayeleri görmek için arama sonuçlarından hesaba dokunun.

6) İndirmek istediğiniz hikayeye dokunun.

7) Paylaş düğmesine dokunun ve Instagram’da Yeniden Paylaş’ı seçin. Bu işlem Instagram paylaşım sayfasını açacaktır ancak görseli Instagram’da yeniden paylaşmanız gerekmez. Hikaye otomatik olarak iPhone’unuzun Film Rulosu’na kaydedilir.

8) Ekrandan çıkmak için çarpı simgesine (X) dokunun ve indirilen hikayeyi görmek için iPhone’un Fotoğraflar uygulamasını açın.

Reposter’ın sınırlaması, baktığınız kullanıcının profilinin herkese açık olması gerektiğidir. Özel bir profil ise, o kullanıcının hikayelerini göremez veya kaydedemezsiniz.

Instagram Hikayeleri iPhone Kaydetme
Instagram Hikayeleri iPhone Kaydetme

Ekran Görüntüsü veya Ekran Kaydı Alma

Temel referans veya kanıt için herhangi bir hikayeyi kaydetmek istiyorsanız, Instagram uygulamasında açabilir ve ardından bir ekran görüntüsü alabilir veya bir ekran kaydı yapabilirsiniz. Ekran görüntüsüne ve ekran kaydına iPhone’unuzun Fotoğraflar uygulamasından erişebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Youtube SEO Nedir, Youtube SEO Nasıl Yapılır?

Instagram Hikayelerinizi iPhone Film Rulosu’na Kaydetme

Kendi Instagram hikayelerinizi platformda yayınlandıktan sonra nasıl indirebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Bireysel Instagram Hikayelerini Kaydetme

  1. Instagram uygulamasını açın ve gönderdiğiniz hikayeleri görmek için Hikayeniz’e dokunun.
  2. Üç nokta simgesine dokunun ve Kaydet’i seçin.
  3. Sadece tek bir hikayeyi iPhone Fotoğraflar uygulamasına kaydetmek için Videoyu kaydet’e dokunun. Birden fazla hikaye gönderdiyseniz mevcut tüm hikayelerinizi tek bir dosya olarak indirmek için Hikayeyi kaydet’e dokunabilirsiniz.

Tüm Instagram Hikayelerinizi Kaydedin

  1. Instagram’ı açın ve profilinize gidin.
  2. Üstteki üç çizgi simgesine dokunun ve Ayarlar > Gizlilik > Hikaye’yi seçin.
  3. Hikayeyi Film Rulosuna Kaydet için geçişi etkinleştirin. Artık Instagram’da yayınladığınız hikayeler otomatik olarak iPhone’unuzun Fotoğraflar uygulamasına kaydedilecektir. Kaydedilen hikaye dosyası Instagram çıkartmaları, metin vb. gibi ek efektlere sahip olacaktır.
1 yorum
  1. […] Instagram kullanıcı adınızı hem mobil cihazınızdaki uygulamadan hem de bilgisayarınızdaki Instagram web sayfasından değiştirmeniz mümkündür. Size kolaylık sağlamak için aşağıda her iki yöntemi de göstereceğiz: […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku