iPhone Hesap Makinesi Geçmişi Nasıl Görülür?

0 2.330

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

iPhone hesap makinesi çoğu birey için önemli bir araçtır. Onu kullandıkça, önceki hesaplamalarınıza erişmek önemli olabilir. Neyse ki iPhone hesap makinesi, yaptığınız her hesaplamayı görmenizi sağlayan bir geçmiş özelliğine sahiptir. Bu özelliğe herkes erişebilir ve kullanımı kolaydır. Bu makalede, iPhone hesap makinesi geçmişini nasıl görebileceğinizi tartışacağız.

iPhone Hesap Makinesi Geçmişini Görme

iPhone hesap makinesi geçmişinizi görmenin en basit yolu, hesap makineniz her birini otomatik olarak kaydedip saklayacağından, birden fazla hesaplama yapmaktır. Geçmişi görüntülemek için hesap makinesi simgesine tıklayın ve ekranın altından yukarı doğru kaydırın. Bu işlem kontrol merkezini ortaya çıkaracaktır. Kontrol merkezinden hesap makinesi simgesine dokunduğunuzda sizi hesap makinesi uygulamasına götürecektir. Hesap makinesine girdikten sonra, ekranın altından tekrar yukarı kaydırın ve son zamanlarda yaptığınız tüm hesaplamalar dahil olmak üzere hesap makinesi geçmişinizi göreceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iMessage Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır?
iPhone Hesap Makinesi Geçmişi
iPhone Hesap Makinesi Geçmişi

Alternatif olarak, hesap makinesinin sol üst köşesinde bulunan “Geçmiş” düğmesine de dokunabilirsiniz. Bu düğme, gerçekleştirdiğiniz tüm hesaplamaların bir listesini ortaya çıkaracaktır. Önceki hesaplamalardan herhangi birine dokunarak, bunları düzenleyebilir veya özelleştirebilirsiniz; bu, eski bir hesaplamayı hızlı bir şekilde değiştirmek için yararlı olabilir. Ayrıca, hesaplamalardan herhangi birini kopyalayıp notlar veya mesajlaşma gibi diğer uygulamalara yapıştırabilirsiniz.

iPhone hesap makinesi geçmişi aracı, hesaplama yaparken kullanışlı olabilecek harika bir özelliktir. Kullanımı kolaydır ve herkes tarafından erişilebilir. Bu özelliğe erişmek için hesap makinesi simgesi açıkken ekranın altından yukarı kaydırmanız veya hesap makinesinin sol üst köşesindeki geçmiş düğmesine tıklamanız yeterlidir. Bu adımları izleyerek, hesap makinesi geçmişinizi kolayca görebilir ve önceki hesaplamaları değiştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku