iPhone ve iPad’de Hotmail Hesabı Nasıl Kurulur?

0 363

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

iPhone veya iPad’inize kurmak istediğiniz bir Hotmail e-posta hesabınız mı var? Bu eğitimde iPhone ve iPad’inize nasıl hesap ekleyeceğiniz gösterilmektedir.

Hotmail’i iPhone ve iPad’e Ekleme

Bu talimatların Hotmail için yazıldığını, ancak Outlook, Live veya MSN hesabı kurmak istediğinizde sürecin tamamen aynı olduğunu unutmayın.

1) iPhone veya iPad Ayarları’na gidin ve Mail’e dokunun.

2) Hesaplar’a dokunun.

3) Hesap Ekle’ye dokunun.

4) Hizmetler listesinden Outlook.com’a dokunun.  Yukarıda belirtildiği gibi, Hotmail, Live veya MSN e-posta hesabınız olsa da işlem aynıdır.

5) Ekranınızda bir oturum açma sayfası görünecektir. Önce Hotmail e-posta adresinizi girin ve İleri’ye dokunun.

6) Hotmail e-posta şifrenizi girin ve Oturum aç öğesine dokunun.

7) iPhone’unuzda hangi Hotmail verilerine erişmek istediğinizi seçin. E-postanızı, kişilerinizi, takvimlerinizi, anımsatıcılarınızı ve notlarınızı Hotmail ile eşzamanlamayı seçebilirsiniz. Varsayılan olarak her şey açıktır. İstediğinizi seçtikten sonra Kaydet’e dokunun.

Daha fazla mesaj

TikTok Ağır Çekim Video Nasıl Yapılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Galatasaray'dan Şok Haber! Eski Aslan yuvaya dönüyor

8) iPhone’unuzdaki Mail uygulamasına gidin. Yeni oluşturduğunuz Hotmail hesabınız artık kullanılabilir durumda olmalıdır.

iPhone Hotmail Hesabı Nasıl Kurulur?
iPhone Hotmail Hesabı Nasıl Kurulur?

Tüm Hotmail e-postalarını iPhone ve iPad’de Eşzamanlama

Varsayılan olarak, iPhone’unuzla yalnızca bir aylık son e-postalar eşzamanlanır, ancak tüm eski ve yeni e-postaları eşzamanlamak için bunu ayarlardan kolayca değiştirebilirsiniz. İşte nasıl yapılacağı:

1) iPhone veya iPad Ayarları’na gidin ve Mail’e dokunun.

2) Hesaplar’a dokunun.

3) Outlook’a dokunun.

4) Eşitlenecek Posta Günleri’ni seçin ve tüm Hotmail e-postalarınıza erişmek istiyorsanız Sınır Yok’u seçin.

iPhone için Hotmail Uygulaması

Yukarıdaki işlem, iPhone’unuzdaki stok Mail uygulamasına bir Hotmail e-posta hesabını nasıl ekleyeceğinizi gösterir. Öncelikli amacınız yalnızca Hotmail e-postalarınıza erişmekse, Microsoft Outlook uygulamasını indirebilir ve Hotmail e-posta adresiniz ve parolanızla oturum açabilirsiniz.

iPhone’da Hotmail Kurulumu

Anlayacağınız gibi, iPhone’da Hotmail’i kurmak oldukça basittir. Sadece yukarıdaki adımları takip edin ve hemen çalışmaya başlayın. Belki de buradaki en önemli şey, Hotmail’in Outlook olduğunu ve kullanıcı olarak sizin için bir şey değiştirmese de, Hotmail’in iPhone’unuzda çalışması için seçmeniz gereken seçeneğin Outlook seçeneği olduğunu unutmamaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   GNR Eğitim İle İngilizce Artık Daha Kolay
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku