İzlediğiniz TikTok Videolarını Nasıl Bulursunuz?

1 748

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

TikTok gerçekten bir izleme geçmişi özelliği ile gelmiyor. Memlerin sert ve hızlı gelmesini sağlamak için tasarlanmıştır. İçinden geçilecek bu kadar çok yeni video varken neden geri çekilsin? Burada, kaybettiğiniz bir TikTok videosunu nasıl bulacağınıza dalıyoruz. Tamamen uygulama içinden bir yöntem yapılabilir; diğeri biraz zaman alacaktır, ancak tüm TikTok geçmişlerini bir veri talebi şeklinde görmek isteyen kullanıcılar için ideal olabilir.

İzlediğiniz Bir TikTok Videosu Nasıl Bulunur?

Daha önce görmüş olduğunuz TikTok videolarını bulmak çok kolay. Tek yapmanız gereken basit bir arama filtresi kullanmak.

 1. Keşfet sekmesine gidin.
 2. Sağ üst köşedeki Ara simgesine basın.
 3. Sorgunuzu yazın.
 4. Ara’ya basın.
 5. Arama çubuğunun sağ tarafındaki Filtreler simgesine dokunun.
 6. İzlenen Videolar’ı açın.
 7. Uygula’ya basın.
Daha fazla mesaj
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone'da Hava Durumu Bildirimleri Nasıl Açılır?

İzleme geçmişinizde anahtar kelimenizle veya anahtar kelime öbeğinizle eşleşen videolar listenin en üstünde olacak ve ardından arama sonuçlarınız genellikle göründükleri gibi olacaktır. TikTok filtreleri, arama sonuçlarını izleme geçmişine göre filtrelemekten daha fazlası için kullanılabilir; ayrıca Beğenilen Videoları arayabilir ve hatta havuzunuzu daha fazla sınırlamak için bir yükleme tarihi sınırı ekleyebilirsiniz. Artık yanlışlıkla dokunduğunuz her şeyi kolaylıkla bulabileceksiniz.

TikTok

TikTok’ta İzleme Geçmişinizi Nasıl Görebilirsiniz?

TikTok video geçmişinizin tamamını görmenin en iyi yolu nedir? Uygulama içinde kullanışlı bir özellik yok. Bununla birlikte, tam TikTok zaman çizelgenizi kişisel veri talebi olarak talep edebilir ve içindeki verileri bulabilirsiniz. Birkaç gün sürer, ancak gerçekten eksiksiz bir TikTok geçmişi görünümü için emrinizde olan en kapsamlı yaklaşım budur. TikTok’tan veri talep etmek ve tüm TikTok görüntüleme geçmişinizi görmek için şu basit veri talep sürecini takip edebilirsiniz:

 1. Profil sekmesine gidin.
 2. Sağ üst köşedeki üç satırlı Ayarlar ve Gizlilik hamburger menüsüne basın.
 3. Gizlilik’i seçin.
 4. Verilerinizi İndirin’e dokunun.
 5. Bir TXT dosyası veya bir JSON dosyası seçin.
 6. En alttaki Veri İste düğmesine dokunun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Isınan Telefona Ne Yapılmalı?

Bunu yaptıktan sonra, bu sayfanın üst kısmında erişebileceğiniz komşu Veri İndirme sekmesinde bekleyen veri talebinizi kontrol edebilirsiniz. En fazla dört gün içinde, TikTok izleme geçmişiniz de dahil olmak üzere hesabınızla ilişkili her şeyi indirebileceksiniz. İsteğiniz onaylandıktan sonra, ZIP dosyasının gerçekten size ait olabilmesi için kimliğinizi doğrulamanız gerekir. Kullanıma hazır olduğunda, ZIP klasörü Video Gözatma Geçmişi adlı bir dosya içermelidir; tabii ki aradığınız dosya bu olacaktır. Bir süre önce hatırladığınız bir şeyi bulmak için mükemmel olan platformda daha önce izlediğiniz her şeyi bulacaksınız. Bu yaklaşım, TikTok video geçmişinize en güncel bakışı sunmaz. Yine de, gerçekten unutulmaz bir şeyi hatırlamanın en iyi yolu budur.

1 yorum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku