LG Smart TV Uygulamalar Nasıl Güncellenir?

1 523

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

LG, dünyanın en çok satan akıllı TV markalarından biridir. LG Smart TV’nize LG Content Store’dan çeşitli uygulamalar yükleyebilirsiniz. LG Smart TV’ye yalnızca LG Content Store’da bulunan uygulamalar eklenebilir. Bu uygulamaların çoğu düzenli olarak güncellenmektedir. Akıllı TV’ler, çok çeşitli eğlence seçeneklerini evlerimize kadar getiriyor. Binlerce film ve diziye, çeşitli akış sağlayıcıları aracılığıyla yalnızca birkaç tıklamayla erişim artık mümkün. Akıllı TV’ler ile sadece en sevdiğiniz programları izlemekle kalmaz, aynı zamanda internette gezinebilir, uygulama indirebilir ve oyun oynayabilirsiniz.

LG Smart TV kullanıyorsanız, günlük eğlencenize eklemek için birkaç uygulama indirmiş olabilirsiniz. Öncelikle Smart TV’nizin model numarasını öğrenin. Kullanım kılavuzuna veya cihazınızın arkasındaki etikete başvurabilirsiniz. Bu, uygulamanın özelliklerini iyileştirir, yeni özellikler ekler ve çeşitli hataları düzeltir.

Daha fazla mesaj
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En iyi Akıllı Saat Modelleri 2021

LG Smart TV’deki Uygulamaları Güncelleyin

  1. Artık belleniminiz günceldir; uygulamalarınızı güvenle güncelleyebilirsiniz. Bunun olması için LG Content Store’u yüklemeniz gerekmektedir. Yeni bir akıllı TV kullanıyorsanız uygulamalar otomatik olarak güncellenmektedir ve herhangi bir şey yapmanız gerekmez. Uygulamalar güncellenmez ise kontrol edebilmek için uygulamaları tek tek açmanız gerekir. Bir güncelleme bildirimi alabilirsiniz.
  2. Smart TV’nizi açın ve uzaktan kumandadaki ana sayfa düğmesine tıklayın. Ardından LG Content Store’a tıklayın.
  3. Uygulamalar’a tıklayın. Ardından Uygulamalarım’ı tıklayın.
  4. Uygulamalar TV’nizde görünmelidir. Her birini tıklayın ve varsa Güncelle’yi tıklayın. Veya tüm uygulamalarınızı görmek için Tümü’ne ve ardından Tümünü Güncelle’ye tıklayın.
LG Smart TV Uygulamalar
LG Smart TV Uygulamalar

LG Akıllı TV’de Otomatik Güncellemeleri Ayarlayın

  1. TV’yi açın ve uzaktan kumandada Başlat’ı seçin.
  2. Ayarlar ve Tüm Ayarlar’ı seçin.
  3. Genel ve Bu TV Hakkında’yı seçin.
  4. Otomatik güncellemelere izin ver’in yanındaki kutuyu işaretleyin.
  5. Bu öğreticiyi kullanarak her şeyi henüz güncellemediyseniz, oradayken güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.
1 yorum
  1. […] View On WordPress […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku