Mutlaka İzlenmesi Gereken Netflix Dizileri

1 118

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ülke gündeminde de ciddi anlamda araştırılan mutlaka izlenmesi gereken Netflix dizileri ile alakalı bir liste derlemek istedik sizlere. Z kuşağının teknoloji ile iç içe yaşama durumu herkesin malumu. Öyle ki artık geleneksek televizyonculuk yavaş yavaş tarihe doğru karışırken dijital yayın mecraları ciddi anlamda popüler hale geldi demek yanlış olmaz. En iyi Netflix dizileri için bir derleme hazırladık.

Netflix, Amerika merkezli bir şirket olarak kısa zaman içerisinde dünyaya yayıldı ve birkaç sene öncesinde ülkemize geldi. Akıllı televizyon sistemlerinin de gelişmesi ile birlikte yeni nesil tüm televizyonlarda artık bir Netflix butonu var. Dolayısı ile ister istemez dünyanın en kapsamlı bu sisteminde ki birkaç önemli diziyi sizlere sunmak istiyoruz.

Mutlaka İzlenmesi Gereken Netflix Dizileri Hangileridir?

Netflix, özellikle kendi projeleri ile birlikte dünya genelinde birçok önemli projeyi gerçekleştirdi ve insanlara hediye etti. Ülkemiz pazarında da Türk dizileri çekerek sistemine dahil etti. Netflix dizileri içerisinde gerçek manada farkını ortaya koyan birkaç önemli seçenek var. Bizde bunları elimizden geldiğince sizlere sunacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En iyi Mobil Futbol Oyunları 2021

La Casa De Papel

Mükemmel bir İspanyol dizisi. Dünya gündemini en çok meşgul eden bu dizinin 3. sezonu da yayınlanmıştı. Şimdilerde ise 4. sezonunun ciddi manada gelmesini bekliyoruz. La Casa De Papel, mükemmel bir soygun hikayesini anlatırken filmdeki karakter isimlerinin birçok ülkenin eyaletlerinin isimleri olması da ayrıca dikkat çekiyor.

La Casa De Papel

The Breaking Bad

Yaşı ilerlemiş bir öğretmenin ölümcül hastalığını öğrendikten sonra parasızlık ve silinmiş nedenli başka bir hayata başlayışının hikayesi. Walter White, bu silinmişlikten sıyrılmak için METAMFETAMİN üretimine başlar ve en kaliteli malzemeyi üretir. Hayatı bundan sonra kesinlikle çok farklı yerlere gidecektir.

The Breaking Bad

Peaky Blinders

Dünya gündeminde oldukça geniş kapsamlı yer tutan Peaky Blinders, mafyatik bir dizi olarak Netflix içerikleri içerisinde en iyilerden birisi. Gerçek bir hayat hikayesinden konu alan dizi, 1890’lı yılların sonunda Birmingham sokak çeteleri arasında ki çatışmaları konu alıyor. Daha fazla detayı dizi izleyerek öğrenebilirsiniz.

Peaky Blinders

Daha fazla mesaj

Profesyonel Fotoğraf Dış Çekimi

Anket Doldurarak Para Kazanma: Anket ve Araştırma Şirketi…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Etkileyici Grup İsimleri Önerisi 2021

Black Mirror

Dizi, tüm sezonlarında edindiği konular ile birlikte teknolojinin hayatları GELECEK’te ne denli değiştireceğini konu alıyor. Teknoloji, insanların hayatına ne kadar girecek ve ne gibi sonuçlar doğuracak bu senaryoyu bizlere yaratıcı şekilde sunan mükemmel bir film. Kesinlikle bu dizi de mutlaka izlenmesi gereken Netflix dizileri arasında yer alır.

Black Mirror

Vikings

Tarih öncesi dönemde Norveç topraklarında yaşayan Vikinglerin hayatını konu alan efsane ötesi bir yapım. Bütçesi, konusu, oyuncu kadrosu ve inanılmaz cast seçenekleri ile birlikte mükemmel ötesi bir deneyimi sunuyor. Cesur bir viking savaşçısı Ragnar Lothbrok ve ailesinin hayatını konu alan bu yapım mutlak surette izlenmeli.

Vikings

Suits

Amerika’nın en iyi avukatlarından ve avukatlık ajanslarından birisi ile bir sahtekar. Bu sahtekar, müthiş zekası ile bir okuduğunu asla unutmuyor ve müthiş işler çıkarıyor. Derken HUKUK okumamasına rağmen kendisini bir anda bu avukatlık ajansında ve en iyi avukatın yanında asistan olarak buluyor. Tam 9 sezonluk bir macera.

Suits

Sex Education

Genç bir lise öğrencisi ve Sex danışmanı olan annesi. Bu genç, annesinin mesleğini çok iyi bilen ve benimseyen ancak henüz ilk deneyimini yaşayamayan bir genç. Nitekim lise yıllarında da bunun sıkıntısını çekiyor. Ancak annesinin mesleğindeki deneyimleri ve bilgileri, onu çok farklı bir yere getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Prison Break 3. Sezon Oyuncuları

Sex Education

Prison Break

Tabi ki dünya gündeminde aylarca ve hala bulunan mükemmel ötesi yapımlar arasında yer alıyor. Prison Break, mükemmel ötesi bir hapishane ve kaçış hikayesi. Olay örgüleri açısından da mükemmel imkanları sizlere sunuyor demek yanlış olmaz.

Prison Break

1 yorum
  1. […] olarak bilgileri sizlere sunmak amacında olacağız. Daha önceki günlerde sitemiz içerisinde mutlaka izlenmesi gereken Netflix dizileri ile alakalı olarak bilgiler sunmuştuk. Bu dizilerin içerisinde efsaneleşen bir seçenek var ki […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku