Spotify Uygulamasında Bir Çalma Listesinin Adı Nasıl Değiştirilir?

1 188

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Spotify, kullanıcıların en sevdikleri şarkılardan oluşan çalma listeleri oluşturmalarına ve yönetmelerine olanak tanıyan, yaygın olarak kullanılan bir müzik akışı uygulamasıdır. Ancak, çalma listelerinizden birinin adını değiştirmek istediğiniz bir zaman gelebilir. Neyse ki Spotify, çalma listesi adlarını doğrudan uygulama içinden düzenlemeyi kolaylaştırıyor. Spotify uygulamasında bir çalma listesinin adı değiştirmenin adım adım sürecini ele alacağız.

Spotify Çalma Listesi Adı Nasıl Değiştirilir?

Spotify uygulamasında bir çalma listesinin adı değiştirmenin ilk adımı uygulamanın kendisini açmaktır. Hesabınıza giriş yaptığınızdan ve çalma listelerinize erişiminiz olduğundan emin olun. Uygulamayı açtıktan sonra, ekranın altındaki “Kitaplığınız” sekmesine gidin. Bu sekme oluşturduğunuz tüm çalma listelerini göstermelidir.

Spotify Çalma Listesi Adı Nasıl Değiştirilir?
Spotify Çalma Listesi Adı Nasıl Değiştirilir?

Bu bölüme ulaştığınızda, adını değiştirmek istediğiniz çalma listesini bulun. Oynatma listesinin adının yanında bulunan üç noktalı menü simgesini arayın. Bu simge, söz konusu çalma listesi için ek seçenekleri temsil eder. Bu seçeneklere erişmek için üç noktalı menü simgesine dokunun. Üç noktalı menü simgesine dokunduktan sonra ekranınızda bir açılır menü belirecektir. Bu menüden “Çalma Listesini Düzenle” seçeneğini seçin. Bu, çalma listesinin adını değiştirmek de dahil olmak üzere çalma listesinde değişiklik yapmanıza olanak tanıyacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Dogecoin ve Babydoge Nedir?

“Çalma Listesini Düzenle” seçeneğini seçtikten sonra, çalma listesinin mevcut adını içeren bir pencere görünecektir. Bu pencere, çalma listesi için yeni bir ad girebileceğiniz bir metin alanı içerecektir. Metin alanına dokunmanız, mevcut adı silmeniz ve çalma listesine vermek istediğiniz yeni adı yazmanız yeterlidir. Son olarak, çalma listesi için yeni adı girdikten sonra, ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Kaydet” veya “Bitti” düğmesine dokunun. Bu, Spotify uygulamasında çalma listesinin adını güncelleyerek değişiklikleri onaylayacak ve uygulayacaktır. Tebrikler! Spotify uygulamasında bir çalma listesinin adını başarıyla değiştirdiniz.

Spotify uygulamasında bir çalma listesinin adını değiştirmek nispeten basit bir işlemdir. Bu adımları izleyerek – uygulamayı açarak, “Kitaplığınız” sekmesine giderek, üç noktalı menü simgesine erişerek, “Çalma Listesini Düzenle “yi seçerek, yeni bir ad girerek ve son olarak değişiklikleri kaydederek – kullanıcılar çalma listelerini hızlı bir şekilde yeniden adlandırabilir. Bu özellik sayesinde Spotify, kullanıcıların müzik kütüphaneleri üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlıyor ve dünya çapındaki müzik tutkunları için sorunsuz, kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   100,000 TL ile Alınabilecek En iyi Arabalar
1 yorum
  1. […] İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Spotify Uygulamasında Bir Çalma Listesinin Adı Nasıl Değişt… […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku