Prison Break 3. Sezon Oyuncuları

1 1.794

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Netflix’in en çok izlenen dizilerinden birisi olan Prison Break 3. sezon oyuncuları ile alakalı olarak bilgileri sizlere sunmak amacında olacağız. Daha önceki günlerde sitemiz içerisinde mutlaka izlenmesi gereken Netflix dizileri ile alakalı olarak bilgiler sunmuştuk. Bu dizilerin içerisinde efsaneleşen bir seçenek var ki onunla alakalı internet üzerinde hala çok ciddi araştırmalar yapılıyor.

Prison Break dizisi, dünyanın en çok izlenen ve Netflix’in izlenme rekorları kıran projelerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Türkiye genelinde de bu sistemin satış rakamlarında ki ciddi farklılıkları gerçek manada önem arz ediyor. Dizinin en heyecanlı sezonlarından birisi olan 3. sezon oyuncuları da ciddi manada araştırılan seçenekler arasında. Bizde elimizden geldiğince bu kadroyu sizlere sunacağız.

Prison Break 3. Sezon Oyuncu Kadrosu

Dizilerin kadrolarında ki ünlü isimler her zaman için ciddi manada dikkat çekiyor. Dizinin en heyecanlı ve en çok konuşulan sezonlarından birisi de 3. sezon olarak dikkat çekiyor. Prison Break 3. sezon oyuncuları ile alakalı olarak bir liste oluşturmak istedik sizlere. Aşağıdaki kadroyu kesin bir şekilde analiz edebileceğinizi unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor Yeni Sezon Formaları

Oyuncu kadrosu içerisinde her zaman olduğu gibi mükemmel isimler yer alıyor. Yıldızlar ile dolu oyuncular arasında özellikle diziye yeni başlayacaklar için bilgi sahibi olunması açısından aşağıda net seçenekleri görebilme şansına sahip olacaksınız.

Wenworth Miller

Michael Scofield karakteri ile dikkat çeken isimlerden birisidir. Dizinin tüm sezonlarında ikon olmuş bir karakter ve 3. sezonda da adından ciddi manada söz ettiriyor.

Wenworth Miller

Dominic Purcell

Wenworth Miller ile birlikte dizinin başından beri başrolü paylaşan mükemmel bir karakter. Dizide ki canlandırdığı karakter olan Lincoln Burrows, hala insanların ağzına dolanmış durumda. Dizinin 3. sezonunda da adından söz ettiriyor.

Dominic Purcell

Amaury Nolasco

Fernando Sucre karakterine hayat vermekte olan Amaury Nolasco, dizinin daha da heyecan kazanmasında ki en önemli isimlerden birisi olarak adından söz ettiriyor. Ünlü oyuncu, dizinin devamında da yer alıyor.

Amaury Nolasco

Wade Williams

Dizide önemli karakterlerden birisi olan Brad Bellick isimli polisi canlandıran oyuncu, o dönemde adından ciddi anlamda söz ettirmişti. Nitekim günümüzde hala oyunculuk performansı tüm insanların dilinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Hastalanmamanız İçin Mutlaka Tüketmeniz Gereken Kış Çorbası

Wade Williams

William Fichtner

Dünyaca ünlü oyunculardan birisi olan William Fichtner, dizide canlandırdığı Alexander Mahone karakteri ile birlikte ciddi manada adından söz ettiriyor demek yanlış olmaz. Prison Break 3. sezon oyuncu kadrosu içerisinde de yer alıyor.

William Fichtner

Jodi Lyn O’Keefe

Dizideki en önemli kadın karakterlerden birisi olan Jodi Lyn O’Keefe, canlandırdığı Gretchen Morgan karakteri ile birlikte günümüzde hala adından söz ettiriyor.

Jodi Lyn O'Keefe

Danay Garcia

Dizideki en önemli ikinci kadın karakter olan Danay Garcia ise kritik rollerden birisi olan Sofia Lugo karakterine hayat veriyor. 3. sezon içerisinde de dizinin en önemli karakterlerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Danay Garcia

Chris Vance

Bu dizi ile birlikte başarılı bir oyunculuk kariyerinin temellerini atan Chris Vance, James Whistler karakterine hayat vererek dizideki en kritik rollerden birisini aldı ve adından ciddi anlamda söz ettirdi.

Chris Vance

Robert Knepper

Dizide ki kötü karakterlerden birisi olan çok konuşulan Robert Knepper, adından ciddi manada söz ettirdi demek yanlış olmaz sanıyorum. Theodore Bagwell “T-Bag” karakterine hayat veren ünlü oyuncu, 3. sezonda da türlü entrikalar çevirerek adından ciddi manada söz ettirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Vakıf Katılım’da Görüntülü Görüşme ile Nasıl Müşteri Olunur?

Robert Knepper

Bettilt

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku