Dünyanın En Kötü Telefonu Hangisi?

1 1.040

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bugün ki makalemizde dünyanın en kötü telefonu hangisi başlığı altında sizlere birkaç önemli seçeneği sunma yolunda adımlar atacağız. Bilindiği üzere geçmişten günümüze telefon sektöründe yaşanan baş döndürücü gelişmeler ciddi anlamda dikkat çekiyor. Teknoloji, alıp başını giderken tüm şirketler de bu anlamda somut adımlar atarak birçok yeni model geliştirme yoluna gidiyor.

Dünyanın en kötü telefonu ile alakalı olarak çok fazla model incelemesi yaptık. Peki bu incelemeleri neye göre yaptık ve ne gibi bilgileri analiz ettik? Detaylar çok önemli olmak ile birlikte tüm telefon modellerinin genel özelliklerini de analiz ederek bu sonuçları siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. Diğer merak ettiklerinizi de yorum alanlarımızdan bizlere sorabilirsiniz.

Dünyanın En Kötü Telefonları

Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde akıllı telefon sektörüne karşı eğilim ciddi manada arttı. Zorunlu durumlar olmadığı sürece tuşlu telefon kullanan insanların sayısında da bir hayli neticeli düşme gözleniyor. Ancak hala az da olsa tuşlu telefon satışları devam ediyor. Çok ciddi satışları olmasa da üretimini yapan birkaç yerli marka olduğunu da net olarak inceleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone Pil Sağlığınızı Nasıl Uzatır ve Yıllarca Kullanırsınız?

Nokia 7280

Nokia markası, geçmiş dönemlerin en büyük telefon üreticisiydi ancak akıllı telefon sektöründe bu başarıyı yakalayamadı. Nokia 7280, kutu tasarımlı bir telefon olarak hem tasarımı hem de özellikleri açısından ne yazık ki en kötü telefon modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Satışlarında dahi yüz rakamına ulaşamadı ve bu neden dolayısı ile ciddi sıkıntıları da beraberinde getirdi.

Nokia 7280
7280 nokia

Modu Phone

Adeta bir klima kumandası boyutlarında geliştirilmiş olan son derece adından söz ettiren telefon modellerinden birisidir. Türkiye genelinde de bu telefon bir dönem geldi ancak satılmadı bile. Bu tip esrarengiz telefon tasarımları ne yazık ki kafalarda çok ciddi soru işaretleri yaratıyor ve insanlar denemek için dahi tercih etmiyor. Dolayısı ile en kötü telefon modellerinden birisidir.

Modu Phone

Samsung Gusto

Samsung, tuşlu telefon üretim zamanında da sektörün önde gelen markalarından birisi olarak biliniyordu. Samsung Gusto, verizon ortaklığı ile geliştirilmiş olan kapaklı bu telefon modeli ile birlikte karşımıza çıktı. Aslına bakarsanız kamera entegrasyonlu ilk kapaklı telefonlardan olsa da son derece ağır ve insanları sinir krizine sokan telefonlardan. Öyle ki dünyanın en kötü telefonu listesi içerisinde yüksek sıralarda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   EURO 2020 İtalya Şampiyonluk Hikayesi

Samsung Gusto

Pantech C300

Pantech markası da bir dönem adından söz ettirip sektör içerisinde bir şeyler yapmaya çalışan markalar arasında yer alıyor. Pantech C300 markası, sanayi tipi bir aletmiş gibi tasarımı ile ne yazık ki kafalarda soru işaretleri yaratıyor demek yanlış olmaz. Kameralı bir telefon da olsa kapaklı modeli ile adından ciddi anlamda söz ettirdi ancak hiç satılmadı. Dolayısı ile yine dünyanın en kötü telefon modelleri arasında yer alıyor diyebiliriz.

Pantech C300

FireFly Phone

Eski zamanlarda Firby isimli bir oyun kumandası geliştirilmişti. DOS sistemi ile geliştirilen bu Firby, avuç içi kadar tasarımı ile o dönem çok ciddi olarak adından söz ettirmişti. FireFly Phone, kumanda gibi renk tasarımı ve ince yapısı ile birlikte o dönemlerde adından ciddi anlamda söz ettiren bir marka oldu. 5 adet tuş seçeneği ile kullanabildiğiniz bu telefon, döneminin en çok yerden yere vurulan telefonlarından birisi idi.

FireFly Phone

LG Migo

LG markasının da akıllı telefon sektöründen çekildiğini öğrendiğimiz şu günlerde en kötü telefon modelleri içerisinde de yine bir LG markası söz konusu. Avuç içi telsiz ebatlarında ve yeşil rengi ile birlikte ne yazık ki hiç satışı olmayan telefon modellerinden birisi diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PC Fanlarını Temizleme İpuçları
LG Migo
lg migo

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku