Netflix’te Profil Aktarma Özelliği Nasıl Kullanılır?

0 363

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu yazımızda sizlere Netflix’in yeni profil aktarma özelliğinin nasıl kullanılacağını öğretmeye çalışacağız. Netflix, yakında platforma “Profil Aktarımı” adlı yeni bir özellik ekleyeceğini duyurdu. Bilmeyenler için, video akışı hizmeti özelliği bir süredir test ediyor. Akış devine göre, profil aktarma özelliği, kullanıcıların “kişiselleştirilmiş önerilerini, görüntüleme geçmişini, listemi, kayıtlı oyunları ve diğer ayarları” bir hesaptan diğerine aktarmalarına olanak tanır. Bu, özellikle başka bir hesaba geçiş yapan ve sıfırdan başlamak istemeyenler için yararlıdır.

Akış devi Netflix, kısa süre önce birçok kullanıcıyla hesap paylaşma pratiğini sınırlamak için yeni profil aktarma özelliğini duyurdu. Birçok kullanıcının birden fazla profile sahip tek bir ücretli hesap kullandığı olağan şifre paylaşım süreciyle karşı karşıya kaldı. Sonuç olarak, Netflix’in daha az ödeme yapan abonesi vardı ve içeriği ödemeyen kullanıcılara da yayınlamak zorunda kaldı. Aşağıda Netflix’te Profil Aktarma Özelliğini Kullanma adımlarından bahsettik.

Daha fazla mesaj

Safari Tüm Sekmeler Nasıl Kapatılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram Hesabınızı Nasıl Gizli Hale Getirebilirsiniz?
Netflix'te Profil Aktarma Özelliği
Netflix’te Profil Aktarma Özelliği

Netflix Profil Aktarma Özelliği

  • Netflix’i bir web tarayıcısında açın ve yeni bir hesap başlatmak istediğiniz profile sahip hesapta oturum açın.
  • Açmış olduğunuz Netflix hesabındaki Hesap sayfasını ziyaret edin. Bu seçeneği, hesabın ana sayfasındaki profil seçimi açılır menüsünde bulabilirsiniz.
  • Profiller ve Ebeveyn Denetimleri bölümüne gidin.
  • Yeni bir hesap başlatmak istediğiniz profili seçin.
  • Şimdi Transfer Profili bölümündeki Transfer bağlantısını seçin.
  • Ardından, yeni hesap için kullanmak istediğiniz e-posta adresini ve şifreyi girin.
  • Son olarak, yeni hesabın kurulumunu tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku