PS4’ünüzü Telefonunuza Nasıl Bağlarsınız?

2 397

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

PS4’ünüz, oyun deneyiminizi geliştirebilecek bazı harika, pratik özelliklere sahiptir. Bu özelliklerden biri, inanılmaz derecede faydalı olabilecek PS4 telefonunuza bağlama yeteneğidir. İşte PS4’ünüzü telefonunuza nasıl ve neden bağlamanız gerektiği hakkında bilgiler;

PS4’ümü Neden Telefonuma Bağlamalıyım?

PS4’ünüzü telefonunuza bağlarsanız, hayat çok daha kolay. Çünkü PS4’ünüzü telefonunuza bağladığınızda PS4’ünüze uzaktan oyun indirebilirsiniz. Oyun dosyalarının ne kadar büyük olduğu düşünüldüğünde, bu inanılmaz derecede kullanışlıdır. Gün içinde dışarıdaysanız veya tatildeyseniz ve döndüğünüzde oynamak için bir veya iki oyunun hazır ve indirilmiş olmasını istiyorsanız, söz konusu oyuna telefonunuzdan erişebilir ve doğrudan konsolunuza indirebilirsiniz. Bunu akılda tutarak, şimdi PS4’ünüzü telefonunuza nasıl bağlayabileceğinize bir göz atalım.

PS4'ünüzü

PS4’ümü Telefonuma Nasıl Bağlarım?

PS4’ünüzü telefonunuza bağlamak hızlı ve kolaydır. Sadece bu üç basit adımı izleyin.

Daha fazla mesaj

En İyi Asya Temalı Slot Oyunları [2024]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Valorant Windows PC'den Kaldırma
  1. Adım: PS Uygulamasını İndirin ve Oturum Açın

Öncelikle PlayStation uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve PSN hesabınızla oturum açmanız gerekiyor.

PS uygulaması, kullanışlı bir yazılım parçasıdır; Eğer PS Store’u taramak ve üzerinde oyunlar satın alabilirsiniz, oyunlarınızın kütüphane görüntülemek gibi PSN profilin düzenlemek parçaları, PS4 profil avatar değişen ve PlayStation Mesajlaşma özelliğinin kullanırlar.

  1. Adım: PS4’ünüzü Birincil PS4’ünüz Olarak Ayarlayın

Ardından, PS4’ünüzü birincil PS4’ünüz olarak ayarlamanız gerekir. PS4’ünüz zaten birincil konsolunuz olabilir, ancak Ayarlar > Hesap Yönetimi > Birincil PS4’ünüz Olarak Etkinleştir seçeneğine giderek hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Altta, PS4’ünüzün birincil PS4’ünüz olup olmadığını söyleyen bir metin olacak. Değilse, Etkinleştir’i seçin. Bir PS4’ünüz varsa, onu ne olursa olsun birincil PS4’ünüz yapmalısınız. Birincil bir PS4’e sahip olmanın muazzam bir avantajı, dijital PS4 oyunlarını çevrimdışı oynayabilmenizdir.

  1. Adım: PS4’ünüzü Telefonunuza Bağlayın

Artık PS uygulamasında oturum açtığınıza ve PS4’ünüzü birincil PS4 olarak ayarladığınıza göre, şimdi ikisini birbirine bağlayalım. PS uygulamasında Oynat bölümüne gidin ve ayarlarınıza erişmek için dişli simgesine dokunun. Ardından, Konsol Yönetimi altında Konsolu Uygulamaya Bağla öğesini seçin. Birincil PS4’ünüz burada görünmelidir. PS4 konsolunuzu seçtiğinizden emin olun ve Onayla’ya dokunun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PC'deki En İyi Şehir Kurma Oyunları
2 Yorumlar
  1. […] PS4’ünüzü Telefonunuza Nasıl Bağlarsınız? […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku