The Wolf Among Us 2, 2024’e Ertelendi

0 245

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

The Wolf Among Us 2 dört gözle bekliyorsanız, kötü bir haberimiz var – 2024’e kadar gecikti. Aramızdaki kurt serbest bırakılmasından bu yana on yıl geçti ve ABD arasındaki kurtun gecikmesi ışığında, Bigby-Fans yeni gezisini oynamadan önce on bir olacak. Neden bu kadar uzun sürdü? Bir faktör, Telltale Games’in iflas etmesi ve yeni Telltale oyunlarının tamamen farklı bir şirket olması. Orijinal Telltale Games, bu epizodik maceranın ikinci bir sezonunu planlıyordu, Fables serisi çizgi romanlarla aynı dünyada. Ama sonra altına girdiler, onu limboda bıraktılar. Telltale’in personeli umarım daha büyük ve daha iyi şeylere geçti ve sadece 2020’de bir takip doğrulandı.

The Wolf Among Us 2 Ertelendi
The Wolf Among Us 2 Ertelendi

Peki Bu Sefer Ne Oldu?

Telltale, gecikme için birkaç sürüm sunarak IGN ile konuştu. İlk olarak, hareket, parçalara ayrılmayacak bir ürün sunduklarından emin olmaktı. Ayrıca beklediğiniz gibi krema kaçınmaya heveslidirler. Katkıda bulunan bir diğer faktör de Unreal Engine 4’ten Unreal Motor 5’e geçişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Discord'da Oynanan Oyun Nasıl Gizlenir?

Peki The Wolf Among Us 2 Ne Zaman Gün Işığını Görecek?

Şimdiye kadar, Telltale oyunları 2023’ün ötesine itildiğini doğruladı (IGN röportaj parçasına göre 2024’e), ancak bunun ötesinde bir sürüm penceresi yok. Biz bu yıl bir Telltale macerası alıyoruz. Ama eğer bir Bigby hayranıysanız, biraz daha beklemeniz gerekecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku