Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

0 122

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve son zamanlarda büyük bir popülarite kazanan bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Bu oyunla ilgilenen birçok oyuncu, zaman içinde oyun içi isimlerini değiştirmek isteyebilirler. Valorant isim değiştirme işlemi oldukça basit ve kullanıcı dostudur.

Valorant İsim Değiştirme

Oyunu başlatmak ve Riot hesabınıza giriş yapmaktır. Oyunu başlatmak için masaüstünde veya başka bir platformda Valorant simgesine tıklamanız yeterlidir. Ardından, gidilen Riot hesabı ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bu adımı tamamladıktan sonra, ana menüye yönlendirileceksiniz.

Profil sayfanızı bulmaktır. Ana menüde, sağ üst köşede bir profil simgesi göreceksiniz. Bu simgeye tıklayarak profil sayfanıza girin. Profil sayfanızda birçok seçenek bulunmakta olup buradan hesap bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Valorant İsim Değiştirme
Valorant İsim Değiştirme

Kullanıcı adınızı değiştirmek için “Değiştir” butonuna tıklamaktır. Profil sayfanızda, kullanıcı adınızı değiştirmek istediğiniz bölümde “Değiştir” butonunu bulacaksınız. Bu butona tıkladıktan sonra, kullanıcı adınızın değiştirilebileceği bir metin kutusu göreceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Discord Hesap Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

Yeni kullanıcı adınızı seçmek ve kaydetmektir. Metin kutusuna yeni kullanıcı adınızı girin. Kullanıcı adınızın kullanılabilir olup olmadığını kontrol etmek için, kutunun altında yer alan “Kullanılabilirlik kontrolü yap” butonuna tıklayın. Eğer kullanıcı adınız başka bir oyuncu tarafından kullanılmıyorsa, yeşil bir onay işareti alacaksınız. Son olarak, değişiklikleri kaydetmek için “Kaydet” butonuna tıklayın.

Değişikliklerin etkili olması için oyunu yeniden başlatmaktır. Kullanıcı adınızı başarıyla değiştirdikten sonra, oyunu kapatın ve tekrar açın. Yeniden başlattığınızda, yeni kullanıcı adınızı oyun içinde ve diğer oyunculara karşı kullanabileceksiniz.

Valorant kullanıcı adı değiştirme işlemi oldukça basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Oyuncuların profil sayfalarından yapılan bu değişiklikler, oyuncuların kendilerini oyunda farklı bir şekilde ifade etmelerine ve kişisel tercihlerine uygun bir isim seçmelerine olanak sağlar. Yeni isim seçildikten ve değişiklikler kaydedildikten sonra, oyuncular daha iyi bir oyun deneyimi için kullanıcı adı değiştirme işlemini tamamlamış olurlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku