Yılbaşında Görülmesi Gereken En Güzel Şehirler

1 360

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yılbaşı için bu en iyi on yer, sadece sizin için tasarlanmış özel bir tatil ile sizi unutulmaz bir kutlamaya çekebilir. Bir Güney Afrika şehrinin kumsallarından Güney Amerika’daki bir dans başkentinin nabzını tutan ritmine, kışın Avrupa dağlarını kaplayan doğal karına, Güney Yarımküre’nin yazında Brezilya kıyı şeridindeki tozlu kumların baştan çıkarıcı sıcaklığına kadar, Yılbaşı Gecesi, Unutulmaz bir yolculuk sırasında arzuladığınız deneyimleri size verir. Gözlerden uzak bir romantik kaçış, canlı bir festival ortamı veya sessiz bir aile kaçamağı arıyorsanız, Yılbaşı için bu en iyi yerler sizin için en iyi deneyimi yaşatabilir.

Rio de Janeiro

Şehir ve büyük Brezilya, Güney Yarımküre’de yazın sıcaklığını kucaklarken, Rio de Janeiro Yılbaşı Gecesi’nde çiçek açar. Reveillon kutlaması, gece gökyüzü havai fişeklerle patlamadan önce, katılımcıların bir canlı müzik koleksiyonunun ortasında dini, geleneksel ve batıl gelenekleri beslediği sahil boyunca harekete geçiyor. Küçük sallar okyanusta deniz tanrıçasına sunulan adaklarla yüzerken, şehir yaşam ve gelecek yılın vaatleri için gerçek bir tutkuyla kendini şımartıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Çocuklara Özel İnstagram

Buenos Aires

Yeni Yıl için Buenos Aires, zarif ve baştan çıkarıcı bir şehirde nihai bir aile ilişkisi veya olağanüstü bir yaşam kutlaması gibi hissedebilir. Yerel halk çatı katındaki restoran ve kafelerde dans eden renklerin tadını çıkarırken havai fişekler gökyüzünü ışık ve ihtişamla dolduruyor. Popüler mahallelerde genellikle müzik sokakları doldurur ve tango gösterileri geceye Arjantin’in temel ruhunu aşılayabilir. İster gece yarısı çalınan bir anı paylaşmak için sessiz bir köşe arıyor olun, ister şehrin ünlü coşkulu ortamına katılmaya istekli olun, Buenos Aires tercih ettiğiniz Yeni Yıl kutlamasını sunabilir.

Londra

Havai fişekler, Thames Nehri’nde yüzen mavnalar, London Eye’ın etrafını saran manzaraları ve Big Ben’in vurguladığı ikonik silüet, Yılbaşı Gecesi’nde Londra’nın cazibesini yaratır. Shard’dan konserler, balonlar, ışık gösterileri ve Trafalgar Meydanı’nın bitmeyen telaşı, yerel halkın ve ziyaretçilerin kutlayabileceği umut verici ve olaylı bir akşam sunuyor. İster Michelin yıldızlı bir restoranda beş çeşit yemekle Yeni Yılı getirmek ister ünlü mimariyi ve geleneksel çayları bulmak için ünlü şehri dolaşmak isterse, Londra yeni yılı kutlayabileceğiniz zamansız bir destinasyondur.i

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Vizesiz Yurtdışı Seyahat Önerileri 2021
Londra
Londra

Paris

Paris, mükemmel bir şekilde unutulmaz bir yeni yıl için romantizm veya aile entrikaları için ideal bir yer. Eyfel Kulesi değişen renklerle parlarken ve Champs-Elysee, gece geç saatlerde yemek ve içeceklerin tadını çıkarmak için bir akşam koşuşturmasıyla çiçek açarken, Işık Şehri gece gökyüzünün altında parlıyor. Seine Nehri’nde süzülen gemi yolculukları, neşeyle şarkı söyleyen kabare sanatçıları ve sonsuz ilham veren bir şehrin büyük tarihini somutlaştıran klasik performanslar ile farklı semtler, gece yarısından çok sonra toplu bir kutlama gibi hissettiriyor.

Atina

Akropolis, Batı medeniyetinin bir sembolü ve Atina’nın yeni yılında çobanlara yardım eden şanlı bir görüntü olarak antik kentin üzerinde büyük bir öneme sahiptir. Ülkenin başkentinde uzun süredir devam eden kozmopolit kültür geleneğini kutlayan dans gösterileri ve çatı katındaki kokteyl partileri, renkli havai fişekler ve çok servisli yemekler ile Yunan havası ve tutkusu kafeleri dolduruyor ve sokaklara dökülüyor. Neoklasik mimarideki sessiz inzivalardan antik anıtların üzerindeki renk patlamalarına kadar, Atina, Yeni Yıl Arifesinde hayatın zevklerini kucaklayan bir şehirdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Beşiktaş Yıldız Parkı

Alpler

Büyüleyici manzaralar, zengin mutfak ve geleneksel cazibe, İsviçre Alpleri’nde yeni yılı kutlarken modern lüksü vurgulayabilir. Üstünü örten kar, efsanevi bir sağlıklı yaşam spa merkezinin veya efsanevi bir kayak merkezinin rüya ambiyansında kendinizi şımartabileceğiniz, mevsimlik spesiyaliteleri kucaklayan önceden belirlenmiş bir menünün lezzetlerinin tadını çıkarabileceğiniz veya sadece alışılmış bir konforun içinde rahatlayabileceğiniz mükemmel bir kış harikalar diyarı yaratır. dağ evi. Gelenek, Yeni Yılı kutlamanın farklı bir yolu www.1xesports.com için sizi zahmetsizce kırsal yaşamın baharatına ve zengin manzara geleneğine sokabilir.

1 yorum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku