Apple Arcade Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

1 518

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kumar, dünyadaki en çok yönlü eğlencelerden biridir. Mobil cihazlar için donanım ve yazılımın her yıl gelişmesiyle birlikte, mobil platformlarda bulunan oyunların kalitesi aynı anda arttı. Mobil cihazlar birçok oyuncu için ana oyun merkezidir ve piyasadaki yüksek kaliteli oyunların sayısı bir favori seçmeyi zorlaştırmaktadır. Çoğu mobil oyun mikro dönüşümlere dayandığından, oyuncular en sevdikleri oyundan daha fazla keyif almak için harcanabilir gelirlerinin bir kısmını harcarlar. Bazı durumlarda, bu, zaman ve para yatırımları oyunlar arasında geçiş yapmayı zorlaştırabileceğinden, oyuncuların farklı oyunlar denemesini engeller. 200’den fazla oyun içeren bir abonelik sistemi olan Apple Arcade burada devreye giriyor. Apple Arcade, bu oyunlardan reklamları ve uygulama içi satın alımları kaldırır, böylece oyuncuların yalnızca oyun deneyimleri hakkında endişelenmesi gerekir. Pek çok Apple kullanıcısı, bir aylık ücretsiz Apple Arcade deneme sürümüne sahip olabilir; bu, ikinci aya kadar hiçbir şey ödemeyecekleri anlamına gelir. Apple Arcade’i denediyseniz ve abone olarak geçirdiğiniz zamandan zevk almadıysanız veya aboneliğinizi yenilememeyi seçtiyseniz, 4,99 ABD dolarından yenilenmemesini sağlamak için manuel olarak iptal etmeniz gerekir. Aşağıda bir Apple Arcade aboneliğini iptal etme adımları verilmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Minecraft'ta Zindanlar Nasıl Bulunur?

Apple Arcade Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

iPhone veya iPad’de

 1. iPhone veya iPad’inizde App Store’a gidin.
 2. Sağ üst köşedeki Profilinize dokunun.
 3. Listeden Abonelikler’i seçin.
 4. Apple Arcade’e dokunun.
 5. Abonelik sayfasında Ücretsiz denemeyi iptal et veya Aboneliği iptal et’e dokunun ve onaylamak için tekrar dokunun.
 6. Aboneliğinizi iptal ettikten sonra, indirdiğiniz Apple Arcade oyunları cihazınızda olmaya devam eder. Ancak, artık onları oynayamayacaksınız. Ücretsiz denemeyi bitmeden iptal ederseniz deneme süresinin hemen sona ereceğini belirtmekte fayda var. Aboneliği deneme süresi sona erdikten bir gün sonra bile iptal ederseniz, buna göre ücretlendirilirsiniz.

Apple Arcade

Mac’te

 1. Mac’inizde App Store uygulamasını açın.
 2. Kenar çubuğunun altındaki Profiliniz’i tıklayın.
 3. Pencerenin sağ üstündeki Bilgileri Görüntüle’yi seçin.
 4. Sayfa sizden Apple Kimliğinizle giriş yapmanızı isteyebilir, istenirse bunu yapın.
 5. Hesap Bilgileri sayfasında, Yönet bölümüne gidin ve Abonelik’in yanındaki Yönet’e tıklayın. Apple Arcade’e gidin ve yanındaki Düzenle’yi tıklayın.
 6. Aboneliği İptal Et’e tıklayın.
 7. Onaylamak için tekrar tıklayın ve Apple Arcade aboneliğiniz sona erecektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mutlaka Oynanması Gereken Oyunlar Listesi 2021

Apple TV’de

 1. Apple TV’nizde Ayarlar’ı açın.
 2. Kullanıcılar ve hesaplar’ı seçin ve hesabınızı seçin.
 3. Abonelikler listesinden Apple Arcade’i seçin.
 4. Aboneliği İptal Et’e tıklayın ve iptali onaylayın.
1 yorum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku