Bugün Seçim Olsa Kim Kazanır? Anket Verileri

4 3.458

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Herkesin ciddi anlamda merak ettiği bugün seçim olsa kim kazanır, anket verileri ile alakalı bilgiler sunma noktasında bilgi edineceğiz. Bilindiği üzere ülkemizde yine ciddi bir şekilde erken seçim seçenekleri üzerine konuşmalar başladı. Bu konuşmalar ve tartışmalar ışığında çok ciddi değişimler yaşanıyor emek yanlış olmaz.

İnsanlar Cumhurbaşkanlığı seçim anketleri ile alakalı olarak sonuçları da merak ediyor. Pandemi döneminde özellikle ciddi anlamda sıkıntılar yaşanmaya başladı ve bu sıkıntıların devlet yönetimi açısından da bakış açıları ciddi anlamda değişim gösterdi diyebiliyoruz. Cumhurbaşkanlığı erken seçimi olsa bugün kim kazanırdı? İşte tam da bu noktada araştırmalarımızı tamamladık ve sizlere kapsamlı bazı bilgiler sunma yoluna gideceğiz.

Güncel Seçim Anketleri

Öncelikle partiler arasında ki yüksek gerilim çok ciddi bir biçimde devam ediyor ve hal böyle olunca değişimler fark yaratıyor. Pandemi sürecinde meydana gelen ekonomik sıkıntılar, alım gücünün düşmesi ve Türk lirasının sürekli değer kaybetmesi gibi nedenler artık insanları ciddi anlamda çileden çıkarmaya başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Avrupa Merkez Bankası Başkanında Kripto Paraları Hedef Alan Açıklama: Kripto Varlıkların Bana Göre Bir Değeri Yok!

Ülkemiz genelinde ki zamlanma oranları ve vergi uygulamalarında ki sürekli tırmanan seçenekler ister istemez kafalarda çok çeşitli soru işaretlerine neden oluyor. Güncel anketlere göre ise Cumhurbaşkanlığı seçimleri bugün yapılsa ülke yönetiminin el değiştirmesi ciddi anlamda muhtemel seçenekler arasında yer alıyor.

Seçim Anketi 2021

Güncel yapılan anketlere göre halkın önemli bir kısmı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni bir seçim olması durumunda tekrardan kazanamayacağı görüşünü belirtiyor. Tabi ki diğer adayların durumunu da bağlı yaşanabilecek algı değişimleri söz konusudur. CHP ile AKP arasında ki ciddi savaş içerisinde CHP’nin elinde çok ciddi adaylar bulunuyor.

Şuan halk, özellikle Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş isimlerine ciddi anlamda teveccüh gösteriyor. Cumhurbaşkanlığı savaşında Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına bu ikiliden birisinin çıkması durumunda ise seçimler çok ciddi anlamda sürprizlere gebe olabilir.

Pandemi’nin Olumsuz Etki Sonuçları

Anket şirketleri, özellikle insanların bakış açısının hangi nedenler ile değiştiğini ciddi anlamda araştırıyor. Hal böyle olunca buna yönelik soruları da sorarak sonuçları elde etme amacı içerisinde. Pandemi sürecinin ülke ekonomisi açısından yarattığı yıkım, Türk insanı için ciddi bir eleştiri sebebi oldu demek yanlış olmaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Etkileyici Grup İsimleri Önerisi 2024

Anket şirketleri halka sordu. Pandemi sürecinin etkilerine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy verir misiniz? Sonuçlar çok ciddi anlamda bir fark ile karşımıza çıktı ve sürpriz bir sonuç yaşandı diyebiliyoruz.

Özellikle genç nüfusu incelediğimiz zaman çok ciddi bir şekilde AKP cephesinden CHP cephesine doğru bir kayma söz konusu. Gençler, ülkenin ekonomik durumu ve pandemi sürecinin olumsuz yönetildiğini düşünmesi nedeni ile ciddi anlamda olumsuzluklar meydana geliyor. Recep Tayyip Erdoğan, bugün seçim olsa ve karşısında ciddi adayların olması durumunda zorlanması muhtemel gibi görünüyor.

CHP kulislerinde konuşulan konulardan olan Ekrem İmamoğlu ya da Mansur Yavaş’ın bu makam için aday olması, ülke genelinde dengeleri tamamen değiştirebilir. Bugün itibari ile güncel sonuçlara göre ülkenin yönetimi el değiştirebilir.

4 Yorumlar
  1. seferi diyor

    Nerede yapıyorsunuz bu anketi,chp merkez binasındamı,aç tavuk kendini buğday ambarında sanarmış boşuna hayal kurmayın Allah uzun ömürler versin RECEP TAYYİP ERDOĞAN sağ olduğu müddetce başınıza bela edeceğiz bundan hiç şüpheniz olmasın

  2. Ahmet Yarenci diyor

    100 KERE SEÇİM OLSA RECEP TAYYİP ERDOĞAN KAZANIR. DİĞERLERİNİN HEPSİ YALANCI İŞ YAPMIYOR. DEVLETİN YAPTIĞI HİÇBİRŞEYİ BEĞENMEDİĞİ GİBİ YAPILAN HERŞEYİ KÖTÜ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYOR.

  3. Mustafaa diyor

    Tabiki sayın Recep Tayyip Erdoğan kazanır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku