En iyi e-Ticaret Yazılımı Şirketleri 2021

0 609

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Günümüzün en büyük araştırma konularından olan en iyi e-Ticaret yazılımı şirketleri 2021 listesi ve önerileri ile alakalı bilgiler sunacağız. Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde internetten ticaret oranlarında çok ciddi bir yükselme meydana geldi. Özellikle sosyal medyanın gücünü arkasına alarak ciddi manada büyüme gösteren şirketler olduğunu da net şekilde söylememiz gerekiyor.

Instagram ürün satışı, günümüzde özellikle ev hanımlarını ciddi manada cezbeden seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Hal böyle olunca zamanla büyüyen bir girişim için internet sitesi de olmazsa olmazlardan birisi olarak ön planda. Nitekim sizlere bu bağlamda en iyi hizmetleri sunacak olan girişim şirketleri ile alakalı olarak bilgiler sunma amacı içerisinde olacağız.

e-Ticaret Yazılım Nedir?

e-Ticaret yazılımı, bir online ticaret internet sistemi içerisinde olması gereken tüm özellikleri ve yönetim panelini bir paket olarak sizlere sunan sistemlerdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Disney Plus Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir?

Türkiye genelinde de e-Commerce kavramının yaygınlaşması ile birlikte artık bu tarz yatırımcı yazılım şirketlerinin ciddi manada artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Artık bir ticaret sitesi sahibi olmak gibi bir amaç içerisinde iseniz özel yazılımlara onbinlerce lira para harcamanıza gerek yok. Artık bu yazılım paketlerinden satın alarak komplike ve özel bir ticari site sahibi olabiliyorsunuz.

Peki bu şirketlerden hangileri çok daha güvenilir? Hangilerinin fiyatları daha uygun? Bu anlamda sizlere şirket prestiji ve müşteri portföyü olarak Türkiye’nin en iyi e-ticaret yazılımı şirketleri ile alakalı olarak liste oluşturmak istedik.

En iyi e-Ticaret Yazılımı Şirketleri Listesi

Bu anlamda yabancı sistemlerden daha ziyade yerli şirketleri tercih etmenin önemi fazladır. Teknik destek ve bununla birlikte anlaşılabilirlik açısından mükemmel seçenekleri yerli şirketler sizlere sunmaktadır. Bu neden dolayısı ile aşağıdaki şirketlerin tamamı yerli şirketlerdir ve sektörde en eski, en deneyimli ve en çok tercih edilen şirketlerden diyebiliriz.

Ticimax

Daha fazla mesaj

X (Twitter) Otomatik Video Oynatmayı Kapatma

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Telefona IMEI Atma Nasıl Yapılır?

Sektördeki en eski ve en kurumsal yapılardan birisi olarak dikkatleri çeker. Günümüzde birçok büyük şirketin e-ticaret altyapısı için en çok güvendiği şirketlerin başında geliyor demek yanlış olmaz. Şirket, çok büyük bir kurumsal binada İstanbul merkezli olarak tüm müşterilerine kurumsal ve faturalı hizmetler sunmaktadır.

İstendiği takdirde ek ücretlere mukabil özel tasarımlar da yaparak müşterilerinin isteklerine her açıdan yanıt verme yoluna gidiyor diyebiliriz. Bu neden dolayısı ile mutlak surette ön planda tutulmalı. e-Ticaret paketleri açısından da en uygun fiyatlı seçenekleri müşterilerine sunmaktadır.

Ticimax

IdeaSoft

Sektörde Ticimax şirketi kadar eski olan ve yazılımları ile birlikte herkesin beğenisini kazanan köklü bir yazılım şirketi olarak dikkatleri çekmektedir. 5 ayrı pakette mükemmel ötesi, uygun fiyatlı ve kapsamlı e-ticaret paketleri ile birlikte müşterilerine hizmet sunan ciddi manada fark yaratan şirketler arasındadır.

2000 – 7000₺ bandında değişim gösteren bu paketler ile alakalı olarak sunulan imkanların kalitesi de adından ciddi manada söz ettiriyor. IdeaSoft, alternatifli şirketler içerisinde en popüler olanlardan ve mutlaka göz önünde bulundurulması gereken bir seçenek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mac'te Uygulamalar Nasıl Kaldırılır?

IdeaSoft

AkınSoft e-Ticaret

Türkiye’nin en büyük yazılım şirketlerinden birisi olan Konya merkezli AkınSoft, zaman içerisinde e-ticaret sistemleri için de mükemmel ötesi sistemler geliştirdi ve insanların beğenisine sundu. Diğer tüm alternatifli firmalar gibi birkaç farklı paket seçeneği ile birlikte sizlere mükemmel ötesi yazılımsal özellikler sunuyor.

AkınSoft şirketi, bu sektörün en köklü şirketlerinden birisi olsa da diğer iki alternatife göre e-ticaret alanında çok fazla aktif değildir. Bu neden dolayısı ile her ne olursa olsun şirketi ön planda tutmakta ciddi manada fayda görüyoruz. Müşteri hizmetleri açısından da çok iyi durumdalar.

AkınSoft e-Ticaret

80%
Awesome
  • Design
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku