Endüstriyel Kapı Çözümleri

0 374

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

ALD Geçiş Kontrol ve otomatik kapı sistemleri olarak değerli müşterilerimize hizmet edebilmek için 20 yıllık deneyimimizi ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Firmamız, çağın ve endüstrinin getirdiği tüm yenilikleri takip edip siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi dinamik bir şekilde geliştiriyoruz.  Şirketimiz Otomatik Kapı Sistemleri, Endüstriyel kapı sistemleri alanında hizmet veriyor.

ALD Geçiş Kontrol ve otomatik kapı sistemleri olarak sunduğumuz Otomatik kapı sistemleri; Seksiyonel Kapı, Yükleme rampası, Yükleme körüğü, Hızlı Pvc kapı, Hangar kapısı, Yangın kapısı alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

otomatik kapı
otomatik kapı

Seksiyonel Kapılar

Çatı ve yere paralel şekilde olarak yukarı doğru açılan, büyük ölçüde yerden ve enerjiden tasarruf sağlayan kapı türüdür. Bu kapılar paslanmaz çelik ve galvaniz ürünler ile üretilmektedir. Çalışma prensibi içerisine yerleştirilmiş ray sisteminin manuel ya da otomatik olarak harekete geçmesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Türkiye'nin En Çok Satan Araba Modelleri 2021

Seksiyonel kapılar genellikle depo, garaj kapıları gibi alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle güneş ışığını almaması, içerideki sıcaklığın korunmasını sağlaması, kapı açılışı sırasında kapı girişinde herhangi bir daralma olmadığı için bu alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Seksiyonel kapılar monte edileceği yere uygun olarak üretildiği gibi dilenirse üzerine birçok farklı donanım da yerleştirilebilmektedir. Donanımlar çoğunlukla kapının açılış kapanış rahatlığı ve güvenlik içindir. Firmamızda gerçekleştirdiğiniz kapı tasarımında dilediğiniz donanımı kapınıza ekleyebilirsiniz.

 

ALD Geçiş Kontrol ve Otomatik Kapı Sistemleri Olarak Hizmet Verdiğimiz Diğer Alanlar

ALD Geçiş Kontrol ve otomatik kapı sistemleri olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için birçok alanda faaliyetlerimize devam ediyoruz. İşte, değerli müşterilerimiz için verdiğimiz diğer hizmetler;

 • Seksiyonel kapı,
 • Garaj kapısı
 • Yükleme rampalası,
 • Hızlı Pvc Branda Kapı,
 • Yükleme körüğü,
 • Fotoselli kapı sistemleri,
 • Yangın Kapısı
 • Kepenk sistemleri,
 • Bariyer sistemleri,
 • PVC Perde,
 • Hangar Kapısı,

 

ALD Geçiş Kontrol ve otomatik kapı sistemleri olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde 2 yıllık özel bir garanti sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için internet sitemizi www.aldkapi.com ziyaret edebilir veya bizleri 0212 321 1 321 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Outlook Grubu Nasıl Silinir?

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku