Eviniz İçin TV Ünitesi Tasarım Fikirleri

1 591

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

2021’de eğlence alanınızı düzenlerken işinize yarayabilecek bazı benzersiz TV ünitesi tasarım fikirleri ile size yardımcı oluyoruz. COVID-19 salgını, dünya nüfusunun büyük bir bölümünü uzun süre evde kalmaya zorladı. Sonuç olarak, insanların evlerindeki televizyonlar, bir süre daha önemli bir eğlence kaynağı olmaya devam edecek gibi görünüyor. Bu da ev sahiplerini evlerinde TV ünitelerinin yerleşimi konusunda son derece bilinçli hale getirebilir. Size yardımcı olmak için, 2021’de eğlence alanınızı değiştirirken işinize yarayabilecek bazı benzersiz TV ünitesi tasarım fikirleri sunuyoruz.

Duvar TV Tasarımı

Sınırlı alana sahip evler için modern TV ünitesi tasarımı, televizyon setinin duvara monte edilmesini içerir. Bu en iyi seçenek olur, çünkü yalnızca duvarlarda bulunan dikey alanı kullanmakla kalmaz, aynı zamanda pahalı dekor öğeleri kullanarak başka bir duvarı süsleme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

TV Ünitesi Tasarım

Daha fazla mesaj

Pike Takımı Nedir? Nasıl Kullanılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Özel Eğlence Bölgesi İçin TV Kabini Tasarımı

Eğlence bölgesinin bol olduğu evlerde duvardan uzak durarak televizyon ünitelerini aşağıdaki resimdeki gibi yerleştirebilirsiniz. Arka plan duvarının genel temasına uygun öğeleri yerleştirerek alanın dekorunu tamamlayın.

Ahşap TV Vitrin

1990’larda bu tema daha popüler olsa da, oturma odası için ayrı bir ahşap TV ünitesi tasarımı eski bir fikir değil. Bu ünite hem depolama hem de TV sehpası olarak hizmet ettiğinden, bu kurulum için gereken maliyet ve alan önemsenmeyebilir.

Basit TV Ünitesi Tasarımı

Yerden ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olan TV ünitesi tasarımları, özellikle alanın önemli olduğu büyük şehirlerde moda. Bu tür evlerde kişiselleştirilmiş bir bilgi-eğlence alanı oluşturmak için yerden tasarruf sağlayan modern TV üniteleri oldukça kullanışlı olabilir. Bu TV sehpası tasarımlarından bazılarına bir göz atın. Bu benzersiz tasarım, TV setinizin öne çıkmasına ve yerden tasarruf etmesine de yardımcı olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İlham Alabileceğiniz Küçük Yatak Odası Tasarım Fikirleri
1 yorum
  1. […] View On WordPress […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku