Evinizi Güzelleştirmek için Ön Kapı Tasarım Fikirleri

0 204

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Herhangi bir eve girdiğinizde göreceğiniz ilk şey kapıdır, bu nedenle evinizin ön kapısının olağanüstü olması gerekir. Evinizin ana girişi, eşyalarınızı korumak için güçlü ve güvenli olmalıdır. Peki, hangi ön kapı tasarımı size en uygun? Evler için kapı tasarımları hakkındaki bu makalede öğrenin.

Ev için Kapı Tasarım Fikirleri

Ahşap ve Metal Ön Kapı

Bu, metal kenarlı yıpranmış ahşaptan yapıldığı için ideal bir giriş kapısıdır. Sadece harika bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda en fazla koruma ve örtüyü de sunar. Herhangi bir ev tasarımı veya stili bunu kolayca tamamlayacaktır.

Metal Sürgülü Kapı

Daha fazla mesaj

Eviniz için En İyi Cam Mutfak Dolapları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Koridor Dekorasyon Fikirleri ile Evinize Renk Katın

Bu sürgülü metal kapı, şık bir görünüm, analiz ve optimum güvenlik dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Bu kapı sorunsuz bir şekilde kayarak açılır ve muhteşem bir mülk koruması sağlar.

Ön Kapı Tasarım Fikirleri
Ön Kapı Tasarım Fikirleri

Antika Ferforje Demir Kapı

Ferforje kapıların kullanımı uzun zaman öncesine dayanır. Ana kapılar olarak harika görünürler ve sevimli ve nostaljiktirler. Tam olarak istediğiniz gibi yapılabilmeleri en iyi özellikleridir. Bu, mülkünüzün boyutuna ve tasarımına göre sipariş edilebilir.

Lazer Kesimli Metal Kapı

Endüstriyel tarzda bir giriş arıyorsanız bu kapı sizin için ideal olabilir. Bu kapı, ince lazer kesimli tek bir metal levhadan üretilmiştir. Sadeliğine rağmen tasarımının ne kadar sofistike olduğu şüphesiz dikkat çekecektir.

Demir Hasır Kapı

Bu tür demir örgü kapılar günümüz toplumunda da oldukça yaygındır. Manzarayı engellemeden tamamen korunaklı ve güvenlidirler. Dışını açık tonlarda boyayın, böylece koyu renkli kapı öne çıkacaktır. Ön ve arka bahçelerinize giriş olarak da kullanılabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku