Kedi Traş Makinaları Yetişkin Köpek Maması Yanında Eldiven Bedava

1 462

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kedi ve köpeklerin özellikle iç veya dış mekânlarda tüylerinde problemler olduğunu hepimiz biliyoruz. Bazılarımız bu tür bir sorunu çözemese de sevgili dostlardan ayrılmamak için onları tıraş etmeye başvuruyoruz.

Bu önemli konu için işinizi son derece kolaylaştıracak Kedi traş makinesi satın alabilirsiniz. Elbette kedi ve köpekleri tıraş etmek anormal bir durum değildir. Belirli periyotlarda tıraş olmak ve tüy kısaltmak için uygun olan ırklar, doğru yöntemler kullanıldığı takdirde sorun olmayacaktır.

Ancak bilinçsiz tıraş olmak arkadaşlarımızın sağlığını olumsuz etkileyebilir ve bazılarımızın onlar için daha rahat olacağını düşündüğü doğru değildir.

Profesyonel evcil hayvan bakıcıları, bilimsel veriler ışığında doğru zamanda ve doğru miktarda tıraş yaparak dostlarımızın sağlık ve konforunu sağlayabilirler. Kedinizi veya köpeğinizi tıraş etmeyi düşünüyorsanız, önce bir uzmana danışmanız iyi bir fikir olacaktır. Şimdi kısaca kedi ve köpek tıraşı ana konularına değinelim.

kuryemama
kuryemama

İçindekiler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Dropbox Hesap Silme

Kediler ve Köpekler İçin Tıraş Gerekli mi?

Kediler ve köpekler diğer hayvanlar gibi doğal ortamlarında tıraş işlemine ihtiyaç duymazlar. Normal şartlar altında doğal ortamlarında yaşayan bu canlılar belirli dönemlerde mevcut tüylerini kendiliğinden dökerek kürk yapıları ile yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilirler.

Ancak bu doğal koşullarda mümkün olan bir işlemdir. Evlerde yaşayan bu hayvanların tüylerinin bu denli dökülmesi hem istenmeyen de bir durumdur.

Nasıl ki sokak kedi ve köpeklerinin tırnaklarını kesmeleri gerekmiyorsa, evde yaşayan köpeklerin de düzenli olarak tırnaklarını kesmesi gerektiği gibi; Esasen evde yaşayan köpeklerin ve kedilerin kürklerine özen gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü ev ortamında köpeklerin tür dökülmesi için fiziksel ön koşulları yoktur.

 

Kediler Nasıl Traş Edilir?

Kedileri tıraş etmek özel bir uygulamadır ve hayvanın dış etkenlerden tek savunması olan tüylerinin sağlığa zarar vermeyecek şekilde kesilmesi gerekir.

Daha fazla mesaj

TikTok Ağır Çekim Video Nasıl Yapılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Kediler için ırk ayrımcılığı olsa da tıraş yerinde profesyonel muayene gerekli olacaktır.

Firmamızdan satın alacağınız bir kedi tıraş makinesi ile bu işlemleri kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca sitemizden köpek maması alanlara Köpek eldiveni de bedava gönderiliyor.

 

 

Yetişkin Köpek Maması

Hayatımızı güzelleştiren minik dostlarımızın ne yediklerine dikkat etmemiz her zaman sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürebilmeleri için çok önemli.

Bu nedenle köpek maması seçiminde dikkatli olunmalı, köpeğin cinsi ve yaşı dikkate alınarak en uygun köpek maması seçilmelidir. Firmamızdan satın alacağınız Yetişkin köpek maması yanında eldiveni de bedava gönderiyoruz. Uygun fiyat ve mama çeşitleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Köpek Maması Nasıl Yapılır?

Bu soru, özellikle küçük ve yavru köpek besleyenlerin, onların sağlıklı ve taze beslendiğinden emin olmak isteyenler için sıklıkla sorulan bir sorudur. Kuru ve yaş mamanın üretilme şekli elbette marka kadar önemlidir.

kuryemamaKuryemama şu anda öncelikle gıdada kullanılacak hammaddelerin kalite kontrolünü yapmakta ve standartlara göre kabul edilen hammaddelerden üretilen kedi ve köpek mamalarını sizlere sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Nejat İşler Kimdir ?

 

Özel değirmenlerde mikro boyama işlemine tabi tutulan hammaddeler, homojen bir yapı elde etmek için özel olarak tasarlanmış dev mikserler ile karıştırılmakta ve bu aşamada su, buhar ve yardımcı maddelerle karıştırılmaktadır.

 

İşlenmiş gıdalar 100-150 derecelik fırınlarda şekillendirilip kurutulur ve vakumlu yağ ünitelerinde tatlandırılarak gıdanın her katmanına homojen bir şekilde ulaşır.

 

Tüm bu aşamalardan sonra bir süre dinlendirilen yiyecekler elle bozulmadan paketlenir ve siz ve sevgili dostlarınızın beğenisine sunulur.

Siz de kedi ve köpeklerinizin sağlıklı ve mutlu beslenmeleri için en özel mamaları en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ürünler incelemek için Kurye Mama sitesinden faydalanabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku