Mutlaka Oynanması Gereken Oyunlar Listesi 2021

3 7.095

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bugün ki makalemizde tutkunları için mutlaka oynanması gereken oyunlar listesi 2021 önerileri ile alakalı sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Bilindiği üzere teknolojilerin gelişmesi ile birlikte özellikle oyun teknolojilerinde de çok ciddi değişimler kendisini gösteriyor demek yanlış olmaz sanırım. Bizde bu noktada sizlere öneriler sunma yolunda adımlar atacağız.

En iyi bilgisayar ve konsol oyunu önerileri ile alakalı olarak baktığımızda son dönemde çıkarılan seçeneklerden ziyade sürükleyici birçok farklı örnek kendisini gösteriyor. Bizde sitemizin geniş kapsamlı içeriğinde sizleri elimizden geldiğince bilgilendirmek ve doğru şekilde yönlendirmek noktasında adımlar atmak istiyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan konunun derinliklerine inelim ve önerilerimiz ile başlayalım.

Ölmeden Önce Oynamanız Gereken Oyunlar

Listemizde oldukça mükemmel seçenekler sunan ve grafikleri ile de kabul görmüş olan alternatifler söz konusu demek yanlış olmaz. Listemizde ki tüm oyunları genel önerileri inceleme yolunda da fikirler sunacağız. Listemizde PlayStation ve PC oyunları olmak üzere karma seçenekleri sizlere sunacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En iyi Mobil Futbol Oyunları 2021

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, çok uzun sürelerdir beklenen ve çıktığından itibaren satın alma rakamları ile de rekor kıran oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Oyun içerisinde filmlerden karakterler ve mükemmel olay örgüsü, sizleri kendisine ciddi manada bağlıyor.

Oyun içerisinde John Wick tasarımı dahi dikkat çekti ve kısa süre içerisinde herkes tarafından kabul gören örneklerden birisidir. Grafikler ise devrim yaratacak nitelikte.

The Last of Us Part 1 – Part 2

PlayStation oyun konsolu için geliştirilmiş olan mükemmel ötesi oyunlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. The Last Of Us, özellikle Türkçe altyazılı seçenekleri ile ülkemiz genelinde çok ciddi satışlar yaptı.

Part 2 olarak yeni bir sürümü çıktı ve her geçen gün ciddi bir gündem oluşturuyor demek yanlış olmaz. The Last Of Us, özellikle grafiklerinin yanı sıra olay örgüsü ile de farkını ön plana çıkaran markalardan birisi olarak kabul görüyor demek yanlış olmaz. Aşağıda oyun ile alakalı olarak tanıtım videosunu sizlere sunma noktasında adımlar atacağız.

Spider Man – Miles Morales

Daha fazla mesaj

X (Twitter) Otomatik Video Oynatmayı Kapatma

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Steam Diske Yazma Hatası Nasıl Çözülür?

PlayStation 5 için özel olarak geliştirilen ve kısa zaman içerisinde YouTube üzerinde ki oynanış videoları ile de herkesin ilgisini çeken bir oyun. Bilindiği üzere günümüzde Spider Man oyunları ile alakalı çok alternatif var.

Miles Morales, oyun içerisinde kurgulanan yeni bir karakter olarak adından söz ettiriyor demek yanlış olmaz. Oyunda yeni bir hikaye, yeni bir olay örgüsü ve mükemmel grafikler ön planda. Bununla birlikte PlayStation 5 oyunları içerisinde ilk etapta çok ciddi satış rakamlarına ulaşan ve kalitesini de ortaya koyan bir yapım. Marvel imzası ile karşımıza çıkan ve gerçek manada keyif veren bir oyun.

Grand Theft Auto 6 (GTA VI)

GTA 6, özellikle oyun sektöründe tüm yapı taşlarını yerinden oynatan mükemmel ötesi bir seçenek olarak adından söz ettirdi. GTA 6 fragmanı resmen YouTube’da yayınlandı.

Rockstar Games, sadece bu oyunu ile dahi oyun dünyasının adından en çok söz ettiren seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Oyun standartlarını tam manası ile değiştiren ve yapay zeka örneği ile birçok şirket için öncü olan altyapısı gelişmiş oyunlar arasında diyebiliriz. Bilgisayar ve oyun konsolları için geliştirilmiş, hali hazırda da sürekli online güncellemeler alan mükemmel bir yapım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Minecraft Havai Fişek Yapımı

Forza Horizon 4

Araba yarışı oyunları içerisinde özellikle hem konsol, hem de PC için geliştirilmiş olan günümüzün en iyi örneği Forza Horizon 4.

Grafik seçenekleri, kariyer modları ve kaliteli araba alternatifleri ile birlikte aradığınız tüm deneyimleri sizlere tek konsept içerisinde sunuyor demek yanlış olmaz. Aslına bakarsanız en iyi verimi Xbox oyun konsollarında sizlere sunan mükemmel bir yarış alternatifi olarak da kendisini gösteriyor. Aşağıda oyunun oynanış videosu ile alakalı bilgi edinebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2

PlayStation oyun konsolu için geliştirilmiş olan ve satış rekorları kıran bir diğer alternatif oyun demek yanlış olmaz.

Vahşi batı konsepti ile kendisini gösteren ve her geçen gün kitlelerce adından söz ettiren oyunlar arasında yer alıyor. Oyun içerisinde FPS ve Action örneklerinin en iyilerini görürken adeta bir film içerisindeymişsiniz gibi izlenim oluşuyor. Oyun, sürekli aldığı güncellemeler ile birlikte özellikle sektör içerisinde mükemmel fikirleri bizlere sunuyor. Dolayısı ile sizlerde bu oyunu deneyim ederek farkı yaşayın.

3 Yorumlar
  1. Ali diyor

    Gta 6 ne alaka wk? alksd w = m

    1. Güncel Paylaşım diyor

      Müptelası halen daha çoktur.

  2. […] bu yazımız da ilginizi çekebilir > Mutlaka Oynanması Gereken Oyunlar Listesi  […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku