Netflix Kampanyaları 2021

1 720

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bugün ki makalemizde Netflix kampanyaları 2021 verilerini hep birlikte inceleyecek ve avantajlı seçenekleri elimizden geldiğince incelemek istiyoruz. Bilindiği üzere Türkiye pazarına girdikten sonra ülkemizde de ciddi manada çok tercih edilerek adından söz ettiren Netflix, indirim seçenekleri ile de ciddi anlamda fark yaratıyor demek yanlış olmaz sanıyorum.

Netflix indirimleri 2021 yılı içerisinde birkaç önemli seçenek ile karşımıza çıkıyor. Bu seçeneklerin geneline baktığımız zaman ise birkaç önemli kampanya söz konusudur. Tabi ki öncelikli olarak bu sistemin güncel üyelik ücretlerinin ne kadar olduğunu da yakından bilmek ve buna göre hareket etmek gerekiyor. Dolayısı ile öncelikle bunu inceleyeceğiz ve kapsamını net şekilde öğreneceğiz.

Netflix Üyelik Ücretleri 2021

Netflix, Amerika merkezli bir şirket olarak kısa zaman içerisinde ülkemizde ki her Smart TV kumandası üzerine adını yazdırmayı başardı. Artık geleneksek televizyonculuk da ciddi anlamda geride kaldığından dolayı bu tarz dijital yayın platformları ciddi anlamda yükseldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bir Sonraki İş Başvurunuzda Öne Çıkmak İçin 7 İpucu

Netflix üyelik ücretleri 2021 verilerini incelediğimizde ise yine ciddi manada dikkat çekici imkanlar ön plana çıkıyor. Hemen bunları analiz edecek olursak;

  • Standart Plan Ücreti: 29,99₺
  • 4K Plan: 56,99₺

Netflix üyelik paketleri içerisinde genellikle farklılıklar yayın kalitesine göre belirlenmiş durumda. En yüksek görüntü paketine aylık olarak 56,99₺ ödüyorsunuz. Tabi ki hem web, hem telefon hem de Smart TV üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabildiğiniz bu uygulama ile birlikte mükemmel bir deneyim de beraberinde geliyor. Şimdi diğer merak edilen önemli konuya gelelim.

Netflix 2021 Kampanyaları

Netflix, her geçen gün çok daha popüler olan ve kısa zaman içerisinde adından söz ettiren bir seçenek. Türkiye genelinde her geçen gün talep ciddi anlamda artış gösteriyor. Türk dizi ve film içerikleri ile de desteklenen bu mükemmel yayıncılık ortamında da alternatifli bir imkan olduğunu söyleyebiliyoruz.

Netflix kampanyaları 2021 yılı için sizlere derleyebildiğimiz ince detayları net şekilde sunarak fikir edinmenize yardımcı olmak amacındayız.

Daha fazla mesaj

Bilgisayarıma Gelen Bildirimleri Nasıl Engellenir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Telefona IMEI Atma Nasıl Yapılır?

Tosla ile Netflix %50 İndirimli

Tosla ödeme sistemi son dönemde ortaya çıkan yeni nesil dijital ödeme sistemlerinden birisi olarak biliniyor. Her geçen gün daha geniş kitlelerce de kullanılıyor. Netflix aylık üyelik ödemelerinizi Tosla ile yaptığınızda yaptığınız ödemenin %50’si kısa bir zaman dilimi içerisinde hesabınıza geri iade ediliyor. Kısacası 56,99₺ olan paket için 28,49₺ ödüyorsunuz ve bu da çok güzel bir indirim.

Tosla Netflix Kampanyası

QNB Finansbank Enpara ile Ödemelerde %50 İndirimli

Enpara.com, kısa bir süre dilimi içerisinde Türkiye genelinde ki en güvenilir internet bankacılığı sistemi olarak algıyı tamamen değiştirdi ve ortaya ilgi çekici seçenekler sundu. Enpara, her geçen gün yaygınlaşırken uzun süredir Netflix indirim kampanyası ile de adından söz ettiriyor. Tosla’da olduğu gibi Enpara ile yapacağınız aylık ödemelerde paranızın %50’si iade ediliyor.

Enpara Netflix Kampanyası

CEPTETEB ile Ödemelerde %50 İndirimli

CEPTETEB, her geçen gün büyüyen ve gelişen bankacılık sektöründe yeni nesil bir dijital bankacılık soluğu anlamına geliyor. Banka, Enpara’ya rakip bir şekilde çıkarken kısa zaman içerisinde ciddi bir yükseliş göstererek adından söz ettirmiştir. Nitekim CEPTETEB kredi kartı ile yapacağınız Netflix ödemelerinde de ödemelerinizin %50’si kartınıza iade edilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Profesyonel Fotoğraf Dış Çekimi

CEPTETEB Netflix Kampanyası

Papara ile Ödemelerde %50 İndirim

Netflix kampanyaları ile alakalı olarak tüm dijital bankacılık firmaları zaman içerisinde yenilikleri beraberinde getirdi. Papara ile yapılan ödemelerde de tıpkı diğer bankalarda olduğu gibi ödemenizin %50’si kartınıza kısa süre içerisinde iade edilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku