En iyi Bluetooth Kablosuz Kulaklık Önerileri

2 533

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Son dönemlerin popüler ürünlerinden olan en iyi bluetooth kablosuz kulaklık önerileri ile alakalı olarak sizlere birkaç seçenek sunmak istiyoruz. Türkiye genelinde bilindiği üzere günden güne teknolojiye doğru ciddi bir eğilim söz konusu oluyor. Kulaklık teknolojilerinde de artık bu seçenekler ciddi manada ön plana çıkıyor demek yanlış olmaz sanıyorum.

Giyilebilir teknoloji ürünleri ile alakalı olarak çeşitli seçenekleri göz önünde bulundurmak durumundayız. Türkiye genelinde bilhassa bu ürünlerin satış rakamlarında ciddi bir artış gözlemledik. Farklı farklı markaların geliştirdikleri bu ürünler sayesinde çok iyi deneyimleri de uygun fiyatlar ile inceleme şansına sahip olabiliyorsunuz. Listemizde çok ideal birkaç ürün var ve bunlara birlikte bakalım istiyoruz.

En iyi Bluetooth Kablosuz Kulaklık Modelleri

Türkiye artık teknolojiye ciddi anlamda ayak uyduruyor. İnsanlarımız, en yeni seçenekleri en mükemmel hali ile imkanlar sağlıyor. Onlarca markanın yüzlerce farklı kulaklık modelini incelediğiniz zaman bunlar içerisinde mükemmel özellikleri ve kullanım seçenekleri ile harika imkanlar sunuyor. Bizde elimizden geldiğince sizler için en ideal seçenekleri derleme yoluna gittik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En İyi Samsung Galaxy Watch Uygulamaları

Apple AirPods

Bu anlamda en mükemmel ve ilkin teknolojilerinden birisi olan Apple AirPods, deneyimin en üst seviyesini bizlere sunuyor demek yanlış olmaz. AirPods, özellikle 2. nesil modeli ile birlikte mükemmel imkanları sizlere sağlıyor. Android ve iOS işletim sistemi ile tam uyumlu geliştirilen bu kulaklık, ses sistemi olarak da sınıfının en iyilerinden birisi oldu. Kablosuz şarj desteği de yine en iyi kulaklıklardan birisi olarak dikkatleri çekiyor.

Apple AirPods

JBL Tune 220TWS

JBL Tune 220TWS, günümüzde özellikle en iyi ses geliştirici markalardan birisi olan JBL’in en mükemmel ürünlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Kablosuz kulaklık teknolojilerinde artık Bluetooth 5.0 teknolojisi ciddi anlamda kullanılıyor demek yanlış olmaz. Muazzam ergonomik ve konforlu tasarımı, kulaklığın kalitesi adına ciddi kanıtlardan birisidir. JBL Pure Bass ses kalitesi teknolojisi ve sezgisel kontrol da cihazın en mükemmel özelliklerinden bir diğeri.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple HomePod Nasıl Kurulur?

JBL Tune 220TWS

Jabra Elite 65T

Jabra markası çok fazla bildiğiniz modellerden değildir ancak her ne olursa olsun Jabra Elite 65T mükemmel imkanları sizlere sunacaktır. LED ışıklı teknolojisi ve yüksek kaliteli ses sistemi sayesinde mükemmel ötesi seçenekleri sunacak. 4 mikrofonlu teknolojisi ve aynı zamanda dış sesleri tamamen yok etmesi nedeni ile ciddi manada fark yaratan bir teknoloji diyebiliriz. Dolayısı ile ön planda tutulması gereken modeller arasında öncelikli sıralarda yer alıyor.

Jabra Elite 65T

Samsung Galaxy Buds Plus

Samsung, zaman içerisinde giyilebilir teknoloji sınıfında da geliştirdiği ürünler ile birlikte ciddi manada fark yaratıyor. Galaxys Buds Plus ürünü ile birlikte de günümüzün en ideal teknolojilerinin tek üründe birleştiğini sizlere söylememiz mümkündür. Woofer ve Tweeter olmak sureti ile 2 yollu hoparlör sistemi kulaklığın en önemli özelliklerinden birisi. 11 saat tek başına dayanabilen bu kulaklığın ses kalitesi ile de adından ciddi anlamda söz ettirdiğini net olarak söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Buds Plus

Redmi AirDots TWS 5.0

Xiaomi markası, zaman içerisinde ev teknolojileri ile olduğu kadar zaman içerisinde giyilebilir teknolojiler konusunda da adından ciddi anlamda söz ettirdi demek yanlış olmaz. Redmi serisinin AirDots TWS 5.0 modeli, günümüzün en hızlı ve en verimli kablosuz kulaklık modellerinden birisidir. Kesintisiz 4 saatlik çalışma süresi, DSP akıllı gürültü engelleme teknolojisi ve bununla birlikte 4,1 gram ağırlığı ile birlikte en ideal seçeneklerden birisidir. Fiyat performans ürünleri içerisinde en ciddi farkı yaratan ürünlerin başında geliyor demek de yanlış olmaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Windows Sürümünüzü Nasıl Öğrenirsiniz?

Redmi AirDots TWS 5.0

2 Yorumlar
  1. […] Bluetooth cihazının adını değiştirmek için önce iPhone’unuzun cihazın kendisine bağlı […]

  2. […] sürecinin ayrılmaz bir parçası olmak yerine, güncellemeleri yüklemek ve birden fazla hoparlör için PartyBoost modunu ayarlamak için hala […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku