Instagram Gönderisine Müzik Nasıl Eklenir?

0 26

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Instagram’da her gün 95 milyondan fazla gönderi paylaşılıyor. Ancak her gönderi, kullanıcıların dikkatini çekmek, etkileşimi artırmak ve onları harekete geçirmek için gerekenlere sahip değildir. Peki, gönderinizin Instagram içerik denizinde kaybolan 95 milyon arasına girmemesi için farklı olarak ne yapabilirsiniz? Gönderilerinizin öne çıkmasını sağlamak ve kullanıcıları çekmek için akılda kalıcı müzik ekleyin. Bu makale, Instagram gönderisine nasıl müzik ekleneceği hakkındadır.

Instagram’ın en popüler özelliklerinden biri, doğrudan Instagram Hikayelerine müzik ekleme seçeneğidir. Instagram, müzik kitaplığından çok çeşitli melodiler ve Spotify gibi diğer müzik akışı hizmetlerinden şarkı içe aktarma yeteneği sunar. Instagram, artık bir fotoğraf paylaşım uygulaması olmadığını herkese açık bir şekilde onayladıktan sonra bir dizi yeni video merkezli özelliği kullanıma sundu. Şirketin Instagram Stories ve Reels için müziği benimsediğini görmüş olsak da, Instagram şimdi Akış gönderilerine müzik ekleme özelliğini test ediyor. Aşağıda Instagram gönderisine müzik ekleme adımlarından bahsettik.

Daha fazla mesaj

Canlitv.Services ile CNN Türk Canlı ve Habertürk Yayını izle…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Unpacked 2021 Ürün Tanıtımları Belli Oldu
Instagram Gönderisine Müzik Ekleme
Instagram Gönderisine Müzik Ekleme

Instagram Gönderisine Müzik Ekleme

  1. Her zaman yaptığınız gibi beslemeye bir fotoğraf yüklemeye devam edin.
  2. Yayınlamak istediğiniz bir fotoğraf seçin.
  3. Bestecideyken bir başlık ekleyin, ilgili kişileri etiketleyin veya gerekirse bir konum ekleyin.
  4. Konum ekleme seçeneğinin altında bir ‘Müzik Ekle’ seçeneği bulacaksınız.
  5. Üzerine dokunun ve sizin için önerilen trend olan müzikleri/şarkıları arayarak veya göz atarak belirli bir şarkıyı arayabileceğiniz bir aramaya yönlendirileceksiniz.
  6. Bir şarkı seçin ve klip süresini seçin.
  7. Şarkının hangi bölümünün çalınacağını da ayarlayabilirsiniz.
  8. Tüm bunları yaptıktan sonra ‘Bitti’ye dokunun ve gönderinizi paylaşın.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku