Sektörde Lider Dökümcü

0 23.637

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sfero Döküm nedir sorusuna en iyi cevap adıyla tanınan küresel grafitli dökme demir, sanayi ve endüstriyel alanda sıklıkla tercih edilen bir demir alaşımıdır. İsmini, küre biçiminde yer alan grafit yapısından alan Sfero Döküm magnezyum ile özel bir uygulamaya tabi tutularak imal edilir. Bu işlem aşılama olarak bilinmektedir. Pek çok çeşidi bulunan sfero dökümün sahip olduğu muhteşem özelliklerine göre faklı kulllanım alanları mevcuttur.

Sfero Döküm Özellikleri Nelerdir?

Mekanik özellikleri göz önünde bulundurulduğunda sfero döküm dayanıklı yapısı, üstün mukavemet yetenekleri, korozyona karşı yüksek direnç gösterebilmesi, yanmaz ve çürümez oluşu gibi özellikleri sayesinde pek çok iş sahasının en çok tercih edilen malzemesi haline gelmiştir. Düşük maliyetli olmasına rağmen sağladığı çok yönlü yüksek performans ile çelik dövmeler karşısında çok iyi bir alternatiftir.

Daha fazla mesaj

Göcek’te Satılık Arsalar: Yatırım Fırsatlarını Keşfedin!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Belge Çevirisi

Pik Döküm Nedir Özellikleri Nelerdir?

Pik döküm ise sektörde ham dökme demir ya da gri dökme demir isimleriyle de bilinmekte olup içerdiği yüksek karbon oranı ile yüksek düzeyde sağlamlık özelliği göstermektedir. Kolay şekil alınabilirliği, dışarıdan oluşabilecek darbelere karşı dayanıklılığı, aşınmalar karşısında sahip olduğu üstün direnç yeteneği, mükemmel ses sönümlemesi gibi özelllikleri ile pik döküm inşaatların olduğu kadar endüstriyel alanların da vazgeçilmez malzemesidir.

Askan Mühendislikte Sfero ve Pik Döküm Alışverişi Yapmanın Avantajları Nelerdir?

 

Yüksek kalitede performans beklentisi olanların tercih edeceği Askan Mühendislik, sizler için sfero döküm ve Pik Döküm malzemelerinin en doğru adresidir. En hızlı malzeme alışverişi sağlayan firmamız sizlere üstün kalitede ürün sunmayı vaadetmektedir. Askan Mühendislik olarak sfero döküm ve pik döküm malzeme taleplerinde müşterilerimize en hızlı, en kolay ve en ayrıcalıklı hizmeti vermekteyiz. İşimize olan bu tutkumuz sayesinde günden güne büyüyen bir müşteri ağına sahip olan firmamızla dilediğiniz zaman malzeme temin etmenize yardımcı olmaktayız. Bugün olduğu gibi gelecek yıllarda da sektörün parlayan ismi olacak Askan Mühendislik olarak sizler için en güvenilir adres olmaktan gurur duyuyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Vasistas Nedir? Vasistas Özellikleri Nelerdir?

Yüksek kaliteye sahip sfero döküm ve pik döküm alışverişi yapmak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku