Tansu Arif Dayan Kimdir ?

1 833

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Son yılların en çok beğenilen sosyal medya fenomeni diyebiliriz. Herkesin bildiği gibi Müge Anlı ile başlayan taklitleriyle yayılan. Ve son zamanlarda takipçi konusunda büyük bir artık gösteren fenomen. Toplum tarafından neredeyse herkesin sevdiği saydığı birisi haline gelmiştir.

Tansu Dayan, 15 Nisan 1991 senesinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde doğmuştur. Tansu Arif Dayan lise eğitimini İstanbul’da Türk Kızılay Anadolu Lisesi’nde almıştır. Orta öğretim ve lise eğitimini tamamlayan Dayan, 19 Mayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde 2009-2013 seneleri arasında lisans eğitimini alarak mezun olmuştur.
Daha sonrasýnda 2013 senesinde TUBİTAK BİLGEM ’de DYT Satınalma Sorumlusu olarak kariyerine başlayan Dayan, Kocaeli Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimi almıştır. Aynı zamanda 168 boyunda olarak instagram’da kendini tanıtan Tansu Arif Dayan, Müge Anlı’nın taklidini yaptığı videolar ile fenomen olmuşturr.

Daha fazla mesaj
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En iyi Tablet Bilgisayar Modelleri ve Önerileri

Müge Anlı’nın taklidini yapan adam olarak ünlenen Tansu Arif Dayan başka tiplemeleride yer alıyor. 1.8 Milyon takipçiye sahip fenomen ismin popüleritesi her geçen gün artarak devam ediyor. Aynı zamanda ‘Taksim Dayı’ olarak bilinen tiplemenin de sahibi Tansu Dayan, şuanda 30 yaşındadır.

Tansu Dayan kimdir? Tansu Dayan kaç yaşında? - Magazin haberleri – Sözcü
Müge Anlı kendisinin taklitleri ile başarı sağlayan Dayan’a hediye yollamıştır. Instagram hesabından ve YouTube hesabından paylaşım yaparak insanları eğlendiren Tansu Arif Dayan videoları binlerce beğeni alıyor. Hatta kendisi için “Müge Anlı’dan daha çok Müge Anlı” yorumu bile yapılıyor.

Tansu Dayan’ın nereli olduğunu kesin olarak bilinmiyor. Ancak ailesi Bilecik’te yaşamaktadır. 168cm boyunda olan Instagram fenomeni Tansu Arif Dayan bu konu ile de espriler yer alıyor.
Instagram fenomeni olarak bilinen ve 1.8 milyon takipçisi olan Tansu Arif Dayan’ýn asıl mesleği Yüksek Endüstri Mühendisliğidir. Tansu Dayan, 15 Nisan 1991 senesinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde doğmuştur. Tansu Arif Dayan lise eğitimini İstanbul’da Türk Kızılay Anadolu Lisesi’nde almıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Unutulmaz Kutlamalar Nasıl Yapılır?
1 yorum
  1. […] View On WordPress […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku