Ücretsiz Google Stadia Oyunları Nasıl Oynanır?

1 496

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Stadia, hayatına en iyi başlangıcı yapmadı. İlk piyasaya sürüldüğünde, kullanıcıların yalnızca çevrimiçi mağazaya göz atmak için aylık bir ücret ödemesi gerekiyordu. Google daha sonra, oyunun sistemlerinde ne kadar iyi çalışacağını bilmeden kullanıcıları Stadia hizmeti üzerinden bir oyun satın almaya zorladı. Stadia sonunda doğru seçimi yaptı ve şimdi oyuncuların ücretsiz bir hesap oluşturmasına veya özel indirimler ve daha geniş bir ücretsiz oyun koleksiyonu için aylık ücret ödemesine izin veriyor. Ancak, birkaç etkileyici oyun temel Stadia üyelerine tamamen ücretsiz olarak sunuluyor! İşte bir kuruş harcamadan Stadia’da oyun oynamaya nasıl başlayacağınız.

Google Stadia Nedir?

Stadia, Google’dan bir video oyunu akış hizmetidir. Oyuncuların cihazlarına oyun yüklemelerini gerektirmez ve doğrudan tarayıcılarından oynayabilirler. Stadia, oyuncuların kutudan çıkan Chromecast Ultra aracılığıyla TV’lerine resmi bir Stadia denetleyicisi bağlamasına veya PlayStation veya Xbox denetleyicilerini Bluetooth veya USB üzerinden bağlamayı seçmesine olanak tanır. Stadia’nın yayın hizmeti, iOS ve macOS çalıştıran cihazlarına sahip kullanıcıların, mobil uygulaması ve Google Chrome tarayıcısı aracılığıyla oyun oynamasına bile izin verir. İnternet hızı yüksek olanlar için bu, pahalı, özel yapım bir PC’ye ve çok büyük oyun dosyaları yüklemeye gerek duymadan bazı AAA oyunlarını oynamanın harika bir yoludur. Hepsinin en iyi yanı, kullanıcıların artık bu oyunlardan bazılarını tamamen ücretsiz oynayabilmeleri.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Minecraft Köylü Çoğaltma

Stadia

Ücretsiz Stadia Oyunları Nasıl Oynanır?

Ücretsiz kaydolmak için Stadia’nın web sitesine gitmeye çalışırsanız, bir Kredi Kartı veya PayPal ile Stadia Pro’nun ücretsiz denemesi için kaydolmanızı sağlar ve bir ay içinde bu ödeme yönteminden otomatik olarak ödeme alır. Bunu atlamak için Super Bomberman R Online gibi ücretsiz bir oyunun bağlantısına gidin ve o sayfada bir Stadia hesabı açın. Buradan, ücretsiz Stadia Pro denemesi için kaydolmanıza gerek kalmadan diğer ücretsiz oyunlar için mağazaya göz atabilirsiniz. Yalnızca ücretsiz oyunlara göz atmak için Tüm Oyunlar seçeneğine ilerleyin, ardından listeyi Fiyata göre sıralayın. Bu, Stadia kullanıcıları ve Stadia Pro kullanıcıları için mevcut ücretsiz oyunları görmenizi sağlar.

1 yorum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku