AirPods’unuzun Model ve Seri Numaralarını Bulma

1 206

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kulaklığınız kaybolsa, çalınsa veya Apple desteğiyle iletişime geçmeniz veya servise göndermeniz gerekse de AirPods seri numaranızı bilmek çok önemlidir. Ve model numarası ile AirPods neslinizi kolayca tanımlayabilirsiniz. Bu kısa gönderide size AirPods, AirPods Pro ve AirPods Max’inizin hem model numarasını hem de seri numarasını nasıl bulacağınızı göstereceğiz.

  1. Ayarlar Uygulamasını Kullanın

iPhone veya iPad’de

  1. AirPod’larınızı iPhone veya iPad’inize bağlayın.
  2. Ayarlar uygulamasını açın ve üstten AirPods adınıza dokunun.
  3. Hakkında başlığına ilerleyin, Model Numarasını ve Seri Numarasını göreceksiniz.

Ayrıca Ayarlar > Genel > Hakkında > bağlı AirPods adına da gidebilirsiniz. Bu, AirPods model numaranız, seri numaranız, donanım yazılımı sürümünüz, donanım sürümünüz vb. gibi tüm ayrıntıları listeleyecektir.

Mac’te

AirPods’unuzu Mac’inize bağlayın ve Apple logosu  > Sistem Ayarları veya Sistem Tercihleri’ni tıklayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Elektrikli Scooter Sayesinde Yeni Bir Meslek Ortaya Çıktı: Elektrikli Scooter Tamirciliği

Buradan Bluetooth’a gidin ve model ve seri numaralarını görmek için AirPods adınızın yanındaki bilgi düğmesine ⓘ basın. macOS Ventura ve sonraki sürümlerde sol kenar çubuğunun en altına kaydırabilir ve Model numarasını ve Seri numarasını görmek için AirPods adınızı seçebilirsiniz.

  1. AirPod’larınıza Bakın

Bir çift AirPods veya AirPods Pro’nuz varsa seri ve model numaraları, şarj kutusunun kapağının alt tarafında yazılıdır. AirPods Max için, kulaklığınızın model numarasını ve seri numarasını görmek için yalnızca sol manyetik kulak yastığını (iç kısmında “L” harfi basılıdır) çıkarmanız gerekir.

AirPods'unuzun Model ve Seri Numaralarını Bulmak
AirPods’unuzun Model ve Seri Numaralarını Bulmak
  1. Diğer Yöntemler

Ayarlar uygulamasını veya AirPods’u kullanmanın yanı sıra, seri ve model numaralarınız orijinal ambalajda ve makbuz veya faturada da bulunabilir. Model numarası, belirli bir cihaz neslini onaylar. Apple Destek ile etkileşim kurarken veya cihazı servise gönderirken seri numarasını vermeniz istenebilir.

1 yorum
  1. […] şarj kutusunu inceleyin. Orijinal AirPods kılıfları pürüzsüz, kesintisiz bir yüzeye ve sorunsuz bir şekilde açılıp kapanan bir […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku