En Güvenilir Kripto Para Borsaları 2021

0 99.162

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Günümüzün en çok tartışılan konulardan birisi olan en güvenilir kripto para borsaları 2021 önerileri ile sizlere bilgi verme amacında olacağız. Bilindiği üzere ülke genelinde artık yatırıma yönelik olarak çok ciddi bir sektörel büyüme söz konusu demek yanlış olmaz. Bu sektörel büyüme içerisinde de kripto para sektörü mükemmel ötesi bir noktaya geldi.

Blockchain sektöründe özellikle Bitcoin ile başlayan ve zaman içerisinde altcoin birimlerinin de desteği ile birlikte çok çeşitli seçenekler ön plana çıktı. Şimdi sizlere bu anlamda yüzeysel olarak bilgiler sunacağız. Merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bizlere sorarak her türlü konuda detaylı bir şekilde fikir edinebileceksiniz.

Kripto Para Nedir?

Kripto para, günümüzde çeşitli yazılımcılar tarafından bir ağ sistemi üzerinde şifrelemeler yöntemi ile oluşturulan dijital para sistemidir.

Sanal para adı ile de anılmaktadır. Günümüzde birçok farklı birim söz konusudur ancak Bitcoin, bu sektörün ilk ve en öncelikli kripto paralardan birisi olarak adından söz ettiriyor demek yanlış olmaz. Kripto paralar, günümüzde resmi teklif alarak halka arz edildi ve sonrasında yatırımcılar için uygun hale geldiğini söyledi demek yanlış olmaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Watch'ınızda Siri'yi Nasıl Kapatabilirsiniz?

Tabi ki bu para birimlerine yatırım yapabilmek için güvenilir ve hızlı işlem hacmine sahip kripto para borsaları tercih etmeniz gerekiyor. Bu anlamda sizleri elimizden geldiğince bilgilendirecek ve fikir edinmenizi sağlayacağız. Aşağıdaki şirketler, sektör içerisinde ciddi manada uzun süredir güvenle lisanslı olarak hizmet sunmaktadır.

En Güvenilir Kripto Para Borsaları

En güvenilir ve hızlı kripto para borsaları 2021 önerileri ile alakalı olarak sizlere sorunsuz bir şekilde yatırım yapabileceğiniz şirketleri sunacağız. Zamana bağlı olarak Türkiye genelinde de şirketler kuruldu. Ancak Thodex şirketinin CEO’su Faruk Fatih Özer, 2 Milyar Dolar gibi bir para ile ülkeyi terk ederek çok büyük bir dolandırıcılığa imza attı.

Şimdilerde ise kripto para borsalarına karşı güven sorunu ister istemez insanları etkiliyor. Bizde sorunsuz bir şekilde yatırım yapabilmeniz için yine sizlere birkaç önemli ve kaliteli seçenek sunacağız.

Binance

Çin merkezli ve 2018 yılı itibari ile dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen şirkettir. Çok kısa süre içerisinde dünya genelinde ki en kapsamlı kripto para birimlerine yatırım imkanı sunarken ülkemizde de resmi olarak hizmet sunan bir şirket durumuna geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Suyun İnsan Vücuduna Faydaları Nelerdir?

Binance Capital, uluslararası pazarda yatırım yapma imkanını sizlere sunarken BinanceTR’de ülkemizde resmi olarak yatırım seçeneklerini değerlendirebileceğiniz mükemmel bir altyapı. Dolayısı ile öncelikli olarak ulusal şirketleri ön planda tutmak mantıklı olabilir.

Binance

Paribu

Paribu, an itibari ile yerli kripto para borsası hizmeti veren şirketler içerisinde en popüler olan şirket durumunda. 2017 yılı itibari ile kurulan ve günümüzde hem bilgisayar hem de mobil ortamda kullanıcılarına yatırım imkanı sunan bir şirket.

Yasin Oral tarafından kurulmuş olan bu şirketin Akbank ile bir ortaklığı olduğu da güvenilir kaynaklardan gelen bilgi. Devlet denetimi altında olduklarından dolayı da güven içerisinde yatırım yapabilirsiniz.

Paribu

BTC Türk

2013 yılında kurulan ve Türkiye’nin en eski ve güvenilir yerli kripto para borsası olarak biliniyor. Şirket, günümüzde milli takımlar resmi sponsoru olarak da adından ciddi manada söz ettiriyor demek yanlış olmaz. 2018 yılı geldiğinde QNB Finansinvest CEO’su Özgür Güneri tarafından ciddi bir yatırım ile satın alınmıştır.

Günümüzde kripto para yatırımlarının ciddi manada fark yarattığı sektörde geniş kapsamlı Bitcoin ve altcoin birimlerini destekliyor. Dolayısı ile en güvenilir seçenekler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   megapari casino

BTC Türk

80%
Awesome
  • Design
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku